Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Dober večer, g. predsednik: Alojz Kovšca, predsednik Državnega sveta RS
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
18:25
Spoznajmo jih … Mlajši godalni orkester GŠ Velenje
18:30
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
18:55
Videospot dneva
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2804. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Gorovje Tauros in Kapadokija
20:50
Pogledi svetniške skupine SD na aktualno dogajanje v MO Velenje
21:20
Romano Glauso, koncert romske glasbe, Lendava 2020
22:10
Spoznajmo jih … Mlajši godalni orkester GŠ Velenje
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2804. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Pogledi svetniške skupine SD na aktualno dogajanje v MO Velenje
11:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Zvezdica zaspanka, gledališka predstava Turističnega društva Žalec
18:35
IZ NAŠEGA ARHIVA: Lahko noč, otroci! Pingvinčkova pošta, pravljica
18:50
Spoznajmo jih … Mlajši godalni orkester GŠ Velenje
19:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:25
Videospot dneva
19:30
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Župan z vami: Martin Brecl, župan Občine Dobrna
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Mlajši godalni orkester GŠ Velenje
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Župan z vami: Martin Brecl, župan Občine Dobrna
11:15
2804. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
11:45
Videospot dneva
11:50
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Otrok je otrok, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:25
Mamuti, velikani vesoljci in moja sestrica, pravljica
18:40
Spoznajmo jih … Mlajši godalni orkester GŠ Velenje
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:20
Naravni in kulturni biseri doline Soče, 1. del
21:50
Spoznajmo jih … Mlajši godalni orkester GŠ Velenje
21:55
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program