Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:42
InterMezzo
08:30
Les Contes d'Hoffmann by Offenbach at the Opéra de Monte-Carlo
11:04
InterMezzo
12:30
MEYER & WRITING GROUND by Alonzo King. Maison de la Danse de Lyon
14:00
Biophony and Sand by Alonzo King, Lines Ballet
15:30
InterMezzo
17:19
Iván Fischer and the Budapest Festival Orchestra: Bach, Bartók, Brahms
18:51
Iván Fischer conducts Bartók with the Budapest Festival Orchestra
20:25
InterMezzo
20:30
I Capuleti e i Montecchi by Bellini at the Liceu, Barcelona
23:30
Kenny Barron - Alfa Jazz Fest
01:08
Eric Serra - Le Club Nubia
02:03
Ahmad Jamal in Paris
03:38
Anouar Brahem, Dave Holland, Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
05:13
Makaya McCraven - Festival International de Jazz de Montréal
06:38
InterMezzo
08:30
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
10:00
Gautier Capuçon and Frank Braley play Beethoven at the Fondation Louis Vuitton
11:30
InterMezzo
12:30
Roberto Fonseca solo - Festival International de Jazz de Montréal
13:40
Mc Coy Tyner trio 'Echoes with a Friend' - Philharmonie de Paris
14:44
InterMezzo
17:12
Bach in Italy: Concerto Köln in Malta
18:37
L'Orfeo by Monteverdi at the Saint-Denis Festival
20:25
InterMezzo
20:30
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Berg, Beethoven
22:26
Javier Perianes in Granada: Falla, Debussy, Albéniz
23:30
Snarky Puppy - Salle Pleyel
01:02
Éric Legnini Trio - Jazz a la Villette
01:53
Anouar Brahem, Dave Holland, Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
03:25
Danilo Perez, John Patitucci, Brian Blade Trio, Children of the light - Jazz a Junas
04:18
Makaya McCraven - Festival International de Jazz de Montréal
05:42
Airelle Besson Qtet, Radio One - Philharmonie de Paris
06:28
Etienne Mbappé & The prophets - Leopolis Jazz Fest
07:34
InterMezzo
08:30
Morphed by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company
09:40
Borrowed Light by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company
11:00
InterMezzo
12:30
Tristan und Isolde, by Richard Wagner at the Staatsoper Berlin
16:55
InterMezzo
17:55
Ottone in villa de Vivaldi a La Fenice de Venise
20:25
InterMezzo
20:30
Vox Luminis at the Festival de Granada: Monteverdi
21:46
Les Siecles and Pablo Heras-Casado: Debussy
23:30
Eric Serra - Le Club Nubia
00:30
Eric Legnini, Bojan Z, Pierre de Bethmann, Baptiste Trotignon - Tourcoing Jazz festival
01:40
Kenny Barron - Alfa Jazz Fest
03:15
Éric Legnini Trio - Jazz a la Villette
04:05
Snarky Puppy - Salle Pleyel
05:40
Danilo Perez, John Patitucci, Brian Blade Trio, Children of the light - Jazz a Junas