Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6158. informativna oddaja
10:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
11:00
V zakulisju: Nenad Glucks
11:20
Slovesnost v spomin Alenki Bole Vrabec
13:00
Videostrani
14:00
Zaključek projekta Gerobus
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
18:40
Gorenjska poročila, 6159. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Sopotja dr. Draga Paplerja
20:55
Slovenska podjetnost kroži prek meja
21:40
Gorenjska poročila, 6159. informativna oddaja
22:00
Skrbimo za zdravje: Pomen zaščitnih ukrepov v borbi proti koronavirusu
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6159. informativna oddaja
00:00
77. obletnica ustanovitve Dobrnič
01:25
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Štiri tačke, oddaja o živalih
09:40
Gorenjska poročila, 6159. informativna oddaja
10:00
Valori Audio narejeno v Sloveniji
10:20
Novosti na knjižnem trgu
10:35
Morda niste vedeli: Leta izgubljenih priložnosti?
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6160. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Morda niste vedeli: Leta izgubljenih priložnosti?
20:00
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
21:00
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
21:40
Gorenjska poročila, 6160. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6160. informativna oddaja
00:00
Zaključek projekta Gerobus
01:00
Videostrani
08:00
Blejski zlati mikrofonček, 6. del prireditve
08:20
Čarodej Toni, predstava
08:45
Mi znamo, otroška serija
09:40
Gorenjska poročila, 6160. informativna oddaja
10:00
Idrijska dediščina živega srebra
10:30
Skrbimo za zdravje: Pomen zaščitnih ukrepov v borbi proti koronavirusu
13:15
Štiri tačke, oddaja o živalih
13:25
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
14:45
Med rudarji: Prometej pomnik rudarjem
15:00
Dvotirna proga Koper - Kozina - Divača
15:40
11. večer filmske glasbe
16:30
Sopotja dr. Draga Paplerja
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:20
Razstava Preteklost oblikuje sedanjost
18:40
Gorenjska poročila, 6160. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Skrbimo za zdravje: Pomen zaščitnih ukrepov v borbi proti koronavirusu
20:40
Moja dežela - lepa in gostoljubna 2020
21:20
Novosti na knjižnem trgu
21:40
Gorenjska poročila, 6160. informativna oddaja
22:00
23. Festival slovenskega filma, zaključna prireditev
23:40
Gorenjska poročila, 6160. informativna oddaja
00:00
Novinarjev kaljedoskop: Branko Soban
01:50
Videostrani