Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Zubin Mehta and the Israel Philharmonic Orchestra: Liszt and Mahler
10:15
Zubin Mehta and the Israel Philharmonic Orchestra : Mozart and Beethoven
11:35
InterMezzo
12:30
Sergey Smbatyan, Malta Philharmonic orchestra: Portrait
12:55
The Malta Philharmonic Orchestra in Berlin
14:15
Wagner, Mahler, Schumann - Mihoko Fujimura, Orchestre Philharmonique de Liege, Christian Arming
15:50
InterMezzo
16:30
Amjad Ali Khan at Philharmonie de Paris - Raga Night
17:30
Keziah Jones - Jazz a Vienne
18:40
nOx.3 - Jazz a Vienne
19:30
InterMezzo
20:30
Semiramide by Gioachino Rossini, Teatro La Fenice
00:30
Melingo at festival d'Ile de France
01:25
Tigran - Festival International de Jazz de Montreal
02:25
Quincy Jones - 1961
02:50
Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montréal
04:00
Daymé Arocena - Worldwide festival
05:15
Troyka - Südtirol Jazz Festival
06:00
InterMezzo
08:30
Gara Garayevs's Violin Sonata and 24 Preludes for piano with Vadim Repin and Murad Huseynov
09:35
Gara Garayev's 100th Anniversary Concert in Saint Petersburg
11:30
InterMezzo
12:30
Norma by Vicenzo Bellini - Teatro La Fenice
15:10
InterMezzo
16:30
Madrigals (Book VII) by Monteverdi - Les Arts Florissants
18:45
Mendelssohn: A Midsummer's Night Dream - Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
19:35
InterMezzo
20:30
Dizzy Gillespie - Brussels 1958
21:05
Christian Scott aTunde Adjuah - Jazz a Vienne
22:10
R+R=NOW (Glasper, Scott, Hodge, McFerrin...) - Jazz a Vienne
23:15
Kamasi Washington - Jazz sous les pommiers
01:00
Snarky Puppy - Stockholm Jazz Festival
01:59
Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
03:22
Keziah Jones - Jazz a Vienne
04:37
Amjad Ali Khan at Philharmonie de Paris - Raga Night
05:40
InterMezzo
08:30
Wynton Marsalis Septet - Jazz in Marciac
09:35
Paco de Lucia: Light & Shade
10:35
Kyle Eastwood - Jazz in Marciac
11:35
InterMezzo
12:30
The Malta Philharmonic Orchestra in Berlin
13:45
The Prazak Quartet and Raphaël Sévere at La Grange de Meslay: Haydn, Janacek, Brahms
15:30
InterMezzo
16:30
Now, choreography by Carolyn Carlson - Théâtre National de Chaillot
17:55
Pneuma, choreography by Carolyn Carlson
19:25
InterMezzo
20:00
Tugan Sokhiev and the Capitole de Toulouse: Berlioz's La Damnation de Faust
00:35
Anouar Brahem, Dave Holland, Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
02:10
John Escreet trio - Bimhuis
03:10
Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
04:40
Otis Taylor - Sons d'hiver
05:30
InterMezzo