Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:20
Roberto Fonseca - Jazz in Marciac
07:26
InterMezzo
09:00
The Rosenberg Family Project - Jazz in Marciac
10:02
Electro Deluxe at Paris Olympia
11:25
Yaron Herman Solo - Jazz a la Villette
12:10
InterMezzo
13:00
Puccini's La Boheme at the Opéra Royal de Wallonie-Liege
15:00
Alexandre Kantorow plays Brahms at the Fondation Singer Polignac
16:20
InterMezzo
16:55
La Bayadere by Nacho Duato after Marius Petipa - Mikhailovsky Theatre
18:35
Yaroslavna - Mariinsky Theatre Ballet
20:25
InterMezzo
20:30
Leonardo García Alarcón conducts the Grands Motets by Lully in Versailles
22:00
Lionel Meunier and Vox Luminis: Haendel
23:52
David Murray Infinity Quartet feat. Saul Williams - Banlieues Bleues
00:50
Shabaka Hutchings 'The comet is coming' - Like a Jazz Machine
01:50
Roberto Fonseca - Jazz in Marciac
02:55
Anne Paceo S.H.A.M.A.N.E.S. - Jazz sous les pommiers
04:30
Kenny Garrett Quintet - Jazz a la Villette
05:45
Yaron Herman Solo - Jazz a la Villette
06:28
Electro Deluxe at Paris Olympia
07:55
Orchestre de Paris et Ariane Matiakh: Fauré, Strauss
09:03
Massenet's 'Werther' at the Opernhaus Zürich
11:18
Mass B by Béatrice Massin
12:28
The City of Birmingham Symphony Orchestra, Sheku Kanneh-Mason and Mirga Gražinyte-Tyla: Howell, Elgar, Knussen, Weinberg
14:13
An evening with Anne Teresa De Keersmaeker at the Opéra National de Paris
15:52
Maya Plisetskaya - Diva of Dance
16:53
Joyce DiDonato at the Bayreuth Baroque Opera Festival
17:59
Sabine Devieilhe and Les Siecles at the Philharmonie de Paris
19:29
The Labeque Way - Katia and Marielle Labeque
20:25
InterMezzo
20:31
Roberto Alagna and Elina Garanca Sing Carmen by Bizet at the Met Opera
23:18
The Orchestre symphonique de Montréal and Susanna Mälkki: Debussy, Schubert, Wagner
00:30
Antonio Zambujo - La Cigale
01:36
Bokanté - Malta Jazz Festival
02:36
Michel Portal Quintet - Europa Jazz
03:31
Bojan Z - Like a Jazz Machine
04:31
Gilberto Gil - Jazz in Marciac
05:36
Laurent Bardainne ' Tigre d'Eau Douce ' - Jazz a la Villette
06:08
Christian Sands Trio - Jazz a la Villette
07:17
The Rosenberg Family Project - Jazz in Marciac
08:32
Dusapin's Penthesilea at the Philharmonie de Paris
10:10
Marin Alsop, Khatia Buniatishvili and the Orchestre de Paris: Beethoven, Shostakovich
11:44
Tchaikovsky - Royal Concertgebouw Orchestra, Elim Cham
13:35
Youn Sun Nah - D'jazz Nevers
14:31
Anne Paceo S.H.A.M.A.N.E.S. - Jazz sous les pommiers
16:01
Dianne Reeves - Lotos Jazz Festival
17:02
The Orchestre symphonique de Montréal and Susanna Mälkki: Debussy, Schubert, Wagner
18:14
Ariadne auf Naxos by Richard Strauss at the Festival d'Aix-en-Provence
20:25
InterMezzo
20:30
The City of Birmingham Symphony Orchestra, Sheku Kanneh-Mason and Mirga Gražinyte-Tyla: Howell, Elgar, Knussen, Weinberg
22:15
Going for the Impossible: The Conductor Mirga Gražinyte-Tyla
23:09
Joyce DiDonato at the Bayreuth Baroque Opera Festival
00:17
Shabaka Hutchings 'The comet is coming' - Like a Jazz Machine
01:16
Gilberto Gil - Jazz in Marciac
02:20
Kenny Garrett Quintet - Jazz a la Villette
03:36
Laurent Bardainne ' Tigre d'Eau Douce ' - Jazz a la Villette
04:09
Airelle Besson - Jazz sous les pommiers
05:14
Roberto Fonseca - Jazz in Marciac