Italijanske TV

Ostale TV

SK 3
06:00
S polnim imenom Kontinentalna hokejska liga za ligo NHL velja za drugo najmočnejšo hokejsko tekmovanje na svetu. Prvič so tekmovanje izvedeli leta 2008, večina sodelujočih klubov je iz Rusije, devetnajst, po en klub pa prihaja iz Belorusije, Latvije, Finske, Kazahstana in Kitajske. Naslov branijo člani CSKA-ja iz Moskve.
08:00
Drugo najmočnejše klubsko tekmovanje v Evropi vsak teden prinaša razburljive tekme. Če ste kakšno zamudili, smo za vas zbrali vse najlepše trenutke.
08:30
Biovis d.o.o.
09:00
Ameriški nogomet ima tudi v deželici na sončni strani Alp vse več oboževalcev. Kdo bo letos visoko v zrak dvignil izjemno cenjeni Lombardijev pokal, spremljajte na programih Sport Kluba. Naslov branijo igralci Kansas City Chiefs.
11:30
Nitto ATP Finals: Pregled turnirja
12:30
Vsi najlepši in najpomembnejši trenutki kroga v najmočnejšem nogometnem klubskem tekmovanju zbrani na enem mestu. Naslov najboljše ekipe v Evropi branijo nogometaši Bayerna.
13:00
13:30
Premier League je profesionalna nogometna liga v Angliji. V njej nastopa 20 klubov, ki se od avgusta do maja borijo za naslov prvaka. Večina tekem je odigranih ob sobotah in nedeljah popoldan, preostalih nekaj krogov pa med tednom zvečer. Premier League je najbolj gledana nogometna liga na svetu. Aktualni prvaki so nogometaši Liverpoola, ki so prekinili tri desetletja dolgo sušo brez naslova državnega prvaka.
15:15
Plavanje, International Swimming League: Budimpešta - finale
17:15
Boji v 2. španski ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.
18:15
19:00
Nemški klubski nogomet se lahko pohvali z bogato zgodovino in z izjemno urejenim sistemom tekmovanja vse do najnižjih lig. V 3. Bundesligi se med seboj meri dvajset ekip. Prvouvrščeni ekipi si zagotoviti neposredno uvrstitev v višji rang, medtem ko tretjega čakajo kvalifikacije, zadnje štiri ekipe izpadejo.
21:00
Nogometna Liga prvakov je najkvalitetnejše in najbolje organizirano klubsko tekmovanje na stari celini. Njeni začetki segajo v daljne leto 1955. Naslov je do tega trenutka osvojilo kar dvaindvajset različnih klubov. Največkrat so slavili nogometaši madridskega Reala, in sicer enajstkrat. Aktualni prvaki so nogometaši munchenskega Bayerna.
10:00
Zanimiva oddaja o zadnjih novostih iz sveta avtomobilizma.
20:30
Lega Pallavolo Serie A je najprestižnejše ligaško odbojkarsko tekmovanje v Italiji. V njej nastopa 13 ekip. Aktualni državni prvaki so odbojkarji Perugie. Lega Palavolo Serie A velja za najboljšo odbojkarsko ligo na svetu.
22:15
Oddaja ATP World Tour Uncovered je že dolga leta stalnica teniškega sveta. Vsi vrhunci turnirjev, intervjuji in pogledi v zakulisja na enem mestu!
22:45
00:30
02:30
Italijanski pokal: Empoli - Brescia
04:15
Segunda division (od leta 2008 naprej Liga Adelante; v prevodu pomeni »Liga naprej«) je bila ustanovljena leta 1929 in je druga najmočnejša nogometna liga v Španiji. V njej nastopa 22 klubov. Iz Segunde vsako leto trije najboljši klubu napredujejo v Primero Division, štirje najslabši pa izpadejo v Segundo Division B.
18:00
Oddaja World of Freesports nam ponuja impresiven pogled na svet ekstremnega športa, ki je pogosto neupravičeno zapostavljen.
18:40
Evropska liga je drugo najpomembnejše klubsko nogometno tekmovanje na stari celini. Prvič je bila izvedena leta 1971 pod imenom Pokal velesejemskih mest. Tekmovanje organizira evropska nogometna zveza (UEFA), vanjo pa se uvrstijo moštva glede na uvrstitev v domačem prvenstvu. Aktualni prvaki so nogometaši Seville.
18:55
21:00
23:00
Evroliga je najkvalitetnejše in najbolje organizirano klubsko košarkarsko tekmovanje na stari celini. Obeta se nam nova sezona izjemnih košarkarskih užitkov. Najuspešnejši klub je madridski Real z desetimi naslovi.