SK 2
07:00
Nitto ATP Finals: Pregled turnirja
08:00
Boji v turški ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.
09:00
Boji v 2. španski ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.
10:00
Biovis d.o.o.
10:30
Futsal, Brazilska liga - 1/4 finale: Joinville - Pato
12:15
Nogometna Liga prvakov je najkvalitetnejše in najbolje organizirano klubsko tekmovanje na stari celini. Njeni začetki segajo v daljne leto 1955. Naslov je do tega trenutka osvojilo kar dvaindvajset različnih klubov. Največkrat so slavili nogometaši madridskega Reala, in sicer enajstkrat. Aktualni prvaki so nogometaši munchenskega Bayerna.
14:00
14:30
Italijanski pokal: Parma - Cosenza, V živo
16:30
16:45
Vse, kar morate vedeti o dogajanju v zakulisju La lige.
17:30
Italijanski pokal: Udinese - Fiorentina, V živo
19:30
20:00
Oddaja ATP World Tour Uncovered je že dolga leta stalnica teniškega sveta. Vsi vrhunci turnirjev, intervjuji in pogledi v zakulisja na enem mestu!
20:45
21:00
23:00
Srbski pokal - 1/8 finala: Metalac - Partizan
00:45
Liverpool je prvi obračun z Atalanto dobil s kar 5:0, potem ko se je Diogo Jota izkazal s hat-trickom. Redsi so si z zmago praktično že zagotovili napredovanje v izločilne boje, medtem ko ekipo Josipa Iličića očitno čaka hud boj z Ajaxom za drugo mesto, v katerem bo pomembna vsaka točka.
02:30
Lega Pallavolo Serie A je najprestižnejše ligaško odbojkarsko tekmovanje v Italiji. V njej nastopa 13 ekip. Aktualni državni prvaki so odbojkarji Perugie. Lega Palavolo Serie A velja za najboljšo odbojkarsko ligo na svetu.
04:00
Mehiška liga - 1/4 finale: Chivas - America, V živo
06:00
Drugo najmočnejše klubsko tekmovanje v Evropi vsak teden prinaša razburljive tekme. Če ste kakšno zamudili, smo za vas zbrali vse najlepše trenutke.
06:30
Ameriški nogomet ima tudi v deželici na sončni strani Alp vse več oboževalcev. Kdo bo letos visoko v zrak dvignil izjemno cenjeni Lombardijev pokal, spremljajte na programih Sport Kluba. Naslov branijo igralci Kansas City Chiefs.
17:45
Vse, kar morate vedeti o dogajanju v zakulisju Premier lige.
18:15
19:00
Evroliga je najkvalitetnejše in najbolje organizirano klubsko košarkarsko tekmovanje na stari celini. Obeta se nam nova sezona izjemnih košarkarskih užitkov. Najuspešnejši klub je madridski Real z desetimi naslovi.
21:00
21:15
F1 - GP Confidential: 23. del
21:45
Oddaja World of Freesports nam ponuja impresiven pogled na svet ekstremnega športa, ki je pogosto neupravičeno zapostavljen.
22:30
01:30
Crvena zvezda po zaslugi Aleksandra Kataia lahko sanja o evropski spomladi, saj je po uvodnem porazu proti Hoffenheimu po Slovanu iz Libereca uspela odpraviti tudi Gent. Nekdanji evropski prvaki so odločeni tudi v drugo premagati belgijskega predstavnika in narediti velik korak proti uvrstitvi v izločilne boje.