Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6175. informativna oddaja
10:00
Nedeljska Sveta maša, ponovitev
11:00
Mojca Pokraculja, otroška predstava
12:00
Literarni večer Večerna luna
13:20
Videostrani
14:00
77. Obletnica ustanovitve Dobrnič
15:50
Novosti na knjižnem trgu
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Otvoritev novih rak v Kropi
18:00
Na Gradu Rihemberg na okrog
18:40
Gorenjska poročila, 6176. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Z borelo od vodnjaka do vodnjaka
21:20
Skrbimo za zdravje: O cepljenju
21:40
Gorenjska poročila, 6176. informativna oddaja
22:00
Med rudarji: Vojo Vračević
22:50
77. Obletnica ustanovitve Dobrnič
23:40
Gorenjska poročila, 6176. informativna oddaja
00:00
Tvoj bodoči bivši mož, predstava
02:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6176. informativna oddaja
10:00
Dora - nedeljski pogovori: Teodora Petraš
11:45
Otvoritev novih rak v Kropi
12:20
Videostrani
14:55
Monitor TV, oddaja
15:30
Top music, glasbena oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodobnik TV
18:40
Gorenjska poročila, 6177. informativna oddaja
19:00
Literarni večer Večerna Luna
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
20:30
Skrbimo za zdravje: Pomen zaščitnih ukrepov v borbi proti koronavirusu
21:40
Gorenjska poročila, 6177. informativna oddaja
22:00
GFP Kranj se predstavi
22:20
Otvoritev novih rak v Kropi
22:30
Slovesnost v spomin Alenki Bole Vrabec
23:40
Gorenjska poročila, 6177. informativna oddaja
00:05
V Slakovi zidanici
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljica: Samovšečne ladje
09:30
Aktualno v občini Radovljica, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 6177. informativna oddaja
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
10:20
Literarni večer Večerna luna
11:00
Idrijska dediščina živega srebra
12:00
Videostrani
14:50
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
15:05
Večer s Ferijem Lainščkom
16:35
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6178. informativna oddaja
19:00
Na Gradu Rihemberg na okrog
19:20
Top music, zabavnoglasbena oddaja
20:00
23. Festival slovenskega filma, zaključna prireditev
21:40
Gorenjska poročila, 6178. informativna oddaja
22:00
Skrbimo za zdravje: Pomen zaščitnih ukrepov v borbi proti koronavirusu
23:00
Sledi korakov: Socialna pedagoginja Deni Kragelj
23:40
Gorenjska poročila, 6178. informativna oddaja
00:00
V Slakovi zidanici
01:11
Videostrani