Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Vaš kanal
09:00
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
09:15
informativna oddaja o kulturi, ponovitev
09:20
otroški program
09:30
kuharska oddaja
10:30
otroški program
11:00
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
11:15
informativna oddaja o kulturi, ponovitev
11:30
Rezerviran čas
12:00
otroški program, ponovitev
12:30
informativna oddaja, ponovitev
13:00
Napovednik programa
13:05
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
13:20
Venček domačih viž
13:30
Popoldanska zanka
14:30
TV prodajno okno
15:30
narodnozabavna oddaja
16:00
30 let TV Vaš kanal - iz arhivske zakladnice
16:45
svetovalna oddaja
18:00
kulturne rubrike
18:20
Prižig lučk v Novem mestu
18:30
informativna oddaja
19:00
otroški program, ponovitev
19:30
Prižig lučk v Novem mestu
19:40
30 let TV Vaš kanal - iz arhivske zakladnice
20:00
zabavna oddaja
21:30
svetovalna oddaja, ponovitev
22:00
30 let TV Vaš kanal - iz arhivske zakladnice
23:10
videostrani
09:00
informativna oddaja, ponovitev
09:30
otroški program
09:40
otroški program
10:00
verski program
10:10
kuharska oddaja
11:00
TV prodajno okno
11:30
otroški program, ponovitev
12:00
verski program
12:10
Venček domačih viž
12:30
TV prodajno okno
13:00
Napovednik programa
13:05
informativna oddaja, ponovitev
13:40
verski program
14:00
zabavna oddaja, ponovitev
15:30
zabavna oddaja, ponovitev
16:45
svetovalna oddaja
17:45
verski program
18:00
narodnozabavna oddaja, ponovitev
18:30
informativna oddaja
19:00
kulturne rubrike, ponovitev
19:30
Prižig lučk v Novem mestu
19:40
oddaja o gospodarstvu, ponovitev
20:00
posnetek prireditve
21:30
glasbena oddaja
23:00
informativna oddaja, ponovitev
23:30
videostrani
09:00
informativna oddaja, ponovitev
09:30
zabavna oddaja, ponovitev
11:00
kuharska oddaja
11:30
telenovela, ponovitev
12:30
TV prodajno okno
13:00
Napovednik programa
13:05
informativna oddaja, ponovitev
13:35
napovedniki
14:30
kulturne rubrike, ponovitev
15:00
TV prodajno okno
15:30
kuharska oddaja
16:00
telenovela
17:00
svetovalna oddaja
18:00
otroški program
18:30
športna rubrika
18:35
dnevna informativna oddaja o kulturi
18:44
Vreme
18:45
osrednja dnevnoinformativna oddaja
19:00
izobraževalna oddaja
19:30
Rezerviran čas
20:30
svetovalna oddaja
21:00
Rezerviran čas
21:30
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
21:45
Vreme
21:50
dnevnainformativna oddaja o kulturi
21:55
športna rubrika
22:00
dokumentarec
23:00
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
23:15
Vreme
23:20
dnevnainformativna oddaja o kulturi
23:30
videostrani