Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra: opening night 2016-2017
07:24
Andris Nelsons and the Royal Concertgebouw Orchestra: Beethoven, Dean, Scriabin
09:00
InterMezzo
09:30
Snow White by Angelin Preljocaj - Théâtre National de Chaillot
11:05
La Pastorale de Thierry Malandain - Théâtre National de chaillot
12:30
InterMezzo
13:00
Alexandre Bloch and the Orchestre national de Lille: Chausson, Ravel, Stravinsky
14:23
Orchestre National de Lille, Lionel Bringuier: Lindberg, Prokofiev, Tchaikovsky
16:00
InterMezzo
17:00
Falstaff by Verdi at the Teatro Real, Madrid
19:14
InterMezzo
21:00
Ambronay Festival: Les Arts Florissants, William Christie
22:02
Ambronay Festival: Ensemble Les Ombres, Eva Zaicik
23:10
Jordi Savall in Granada: Dialogue of Christian, Jewish and Muslim music
00:00
Makaya McCraven - Festival International de Jazz de Montréal
01:25
InterMezzo
02:00
Snow White by Angelin Preljocaj - Théâtre National de Chaillot
03:35
Una Oda al Tiempo (an ode to time) by Maria Pagés
05:00
Bodas de Sangre by Antonio Gades - Teatro Real
05:45
InterMezzo
06:00
Rigoletto by Verdi at the Liceu, Barcelona
08:13
InterMezzo
09:30
Philippe Herreweghe conducts Bach's Mass in B minor at the Concertgebouw
11:20
Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra: Wagner, Liszt, Berlioz
12:55
InterMezzo
13:00
Verdi's Aida at the Liceu, Barcelona
15:41
InterMezzo
17:00
Ambronay Festival: Cappella Mediterranea, Leonardo García Alarcón
18:02
Ambronay Festival: Sollazzo Ensemble
19:04
Javier Perianes in Granada: Falla, Debussy, Albéniz
20:06
InterMezzo
21:00
Ron Carter Quartet Foursight Quartet - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
22:00
Richard Galliano & the NOSPR - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
23:00
Richard Galliano & Ron Carter duo - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
00:00
R+R=NOW (Glasper, Scott, Hodge, McFerrin...) - Jazz a Vienne
01:00
InterMezzo
02:00
Les Siecles and Pablo Heras-Casado: Debussy
03:30
Orchestre National de Lille, Alexandre Bloch: Mahler's Seventh Symphony
05:00
InterMezzo
05:54
La Pastorale de Thierry Malandain - Théâtre National de chaillot
07:14
Bodas de Sangre by Antonio Gades - Teatro Real
08:00
Una Oda al Tiempo (an ode to time) by Maria Pagés
09:30
Ron Carter Quartet Foursight Quartet - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
10:30
Richard Galliano & the NOSPR - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
11:30
Richard Galliano & Ron Carter duo - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
12:30
InterMezzo
13:00
Rigoletto by Verdi at the Liceu, Barcelona
15:14
InterMezzo
17:00
Philippe Herreweghe conducts Bach's Mass in B minor at the Concertgebouw
18:46
Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra: Wagner, Liszt, Berlioz
20:24
InterMezzo
21:00
Ambronay Festival: Cappella Mediterranea, Leonardo García Alarcón
22:02
Ambronay Festival: Sollazzo Ensemble
23:04
Javier Perianes in Granada: Falla, Debussy, Albéniz
00:06
Kamasi Washington - Jazz sous les pommiers
01:48
InterMezzo
02:00
Rigoletto by Verdi at the Liceu, Barcelona
04:16
InterMezzo