Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:30
Premier League - najbolje utakmice: Arsenal - Crystal Palace
08:15
Španska liga - najbolje utakmice: Athletic Bilbao - Sociedad
10:00
Judo Grand Prix: Budapest - 2. DAN
12:00
Kineska liga: Hebei - Shanghai Shenua
13:45
KHL - Gagarin Cup FINALE (G1): CSKA - Avangard
15:30
Touring Car Europe: Austria - 1. TRKA
16:15
Touring Car Europe: Austria - 2. TRKA
17:00
Grand Slam Wimbledon - FINALE (M): Djoković - Federer
20:00
Pregled NASCAR: Kentucky
20:55
Pregled Basket 3x3 World Tour: Mexico City
21:25
Grand Slam Wimbledon - FINALE (Ž)
23:30
Fudbal U19 (Ž) EP: England - Germany
01:15
Kineska liga: Guangzhou Evergrande - Dalian
03:00
Grand Slam Wimbledon - FINALE Dublovi (Ž)
04:45
Fudbal U19 (Ž) EP: Norway - Holland
06:30
Premier League - najbolje utakmice: Bournemouth - Watford
08:15
Španska liga - najbolje utakmice: Atletico Madrid - Valencia
10:00
Rukomet U21 (M) SP: Serbia - Japan
11:30
Fudbal U19 (Ž) EP: Spain - Belgium
13:15
Judo Grand Prix: Budapest - 3. DAN
15:15
KHL - Gagarin Cup FINALE (G2): CSKA - Avangard
17:00
Rukomet U21 (M) SP: Spain - USA
18:30
Košarka U18 (Ž) EP - za 13. mesto: Bosnia & Herzegovina - Lithuania
20:15
Rukomet U21 (M) SP: Slovenia - Tunisia
21:45
ATP Uncovered
22:15
Fudbal U19 (M) EP: Portugal - Spain
00:00
Kineska liga: Peking Guoan - Peking Renhe
01:45
Odbojka Liga nacija (M) F6 - za 3. mesto
03:15
NASCAR: Kentucky
06:30
Premier League - najbolje utakmice: Brighton - Manchester United
08:15
Španska liga - najbolje utakmice: Barcelona - Betis
10:00
Fudbal - Kvalifikacije za LŠ (2nd leg): Maribor - Valur
11:45
Rukomet U21 (M) SP: Serbia - Japan
13:15
Premier League - Trofej Azije: Newcastle - Wolves
15:00
Premier League - Trofej Azije: Manchester City - West Ham
16:45
KHL - Gagarin Cup FINALE (G3): Avangard - CSKA
18:30
Odbojka Liga nacija (M) F6 - FINALE
20:30
Fast Zone
21:00
Ekstremni svet sporta
21:30
In Cycle
22:00
Premier League Magazin Special: PL 100 - Darren Bent
22:30
Trans World Sport
23:25
Track & Field
23:55
Mobil 1 The Grid
00:20
Pregled japanske lige
00:50
Rukomet U21 (M) SP: Tunisia - Spain
02:15
Premier League - Golovi sezone
03:15
Rukomet U21 (M) SP: Brazil - Croatia
04:45
Fudbal - Kvalifikacije za LE (2nd leg): Levski - Ruzomberok