Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
La Clemenza di Tito by Mozart at the Glyndebourne Festival
10:50
Pierre-Laurent Aimard, Festival Internacional de Música y Danza de Granada
11:05
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 6
12:05
InterMezzo
12:30
Tugan Sokhiev and the Orchestre national du Capitole de Toulouse: Berlioz, Liszt, Rimsky-Korsakov
14:00
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 3
15:00
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 7
15:55
InterMezzo
16:30
Joyce DiDonato sings La Donna del Lago by Rossini at the Metropolitan Opera
19:15
InterMezzo
20:25
Tribute to Hans Van Manen, Dutch National Ballet, Festival de Danse de Montpellier
21:40
Love Chapter 2 by Sharon Eyal and Gai Behar, Festival de Montpellier danse
22:35
Twenty-Seven Perspectives by Maud Le Pladec, Festival de Danse de Montpellier
23:30
InterMezzo
23:45
Becca Stevens - Nice Jazz Festival
00:40
Marc Ducret Solo et Samuel Blaser Trio - Jazz Fest Sarajevo
01:40
Lucky Peterson, tribute to Jimmy Smith - Banlieues Bleues
02:35
Samy Thiébault - Nice Jazz Festival
03:30
Arto Lindsay - New Morning
04:25
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Lucas Debargue at La Grange de Meslay: Scarlatti, Mozart, Ravel, Liszt
09:50
Ermonela Jaho and Charles Castronovo - Paris Mezzo Festival
11:30
InterMezzo
12:30
Tugan Sokhiev, Alison Balsom and the Orchestre national du Capitole de Toulouse: Haydn and Shostakovich
14:15
Mahler: Symphony No.3 by the Orchestre national du Capitole de Toulouse and Tugan Sokhiev
16:05
InterMezzo
16:30
Marc Ducret Solo et Samuel Blaser Trio - Jazz Fest Sarajevo
18:55
Boubacar Traoré - Paris Jazz Festival
19:50
InterMezzo
20:30
Mazepa by Tchaikovsky at the Mariinsky Theater
23:40
Lucky Peterson, tribute to Jimmy Smith - Banlieues Bleues
00:35
Eric Truffaz Quartet - Jazz in Marciac
01:35
Erik Truffaz, Murcof, Enki Bilal - Being Human Being - Jazzdor
02:50
Liniker e os Caramelows - Banlieues Bleues
03:45
Jamie Cullum - Lotos Jazz festival
05:05
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Tugan Sokhiev and the Orchestre national du Capitole de Toulouse in Taiwan
10:05
Tugan Sokhiev and the Orchestre national du Capitole de Toulouse in Peralada: Debussy, Tchaikovsky, Mussorgsky
11:40
InterMezzo
12:30
Aquagranda by Filippo Perocco, Teatro La Fenice
13:50
Valery Gergiev and the Mariinsky Orchestra: Debussy and Mussorgsky
15:05
Happy birthday Mr Salonen!
16:15
InterMezzo
16:30
Music and Dance for a While with l'Arpeggiata
18:10
Salonen conducts Stravinsky in Helsinki
19:30
InterMezzo
20:30
Michel Portal 'Minneapolis' - Sons d'Hiver
21:20
Samy Thiébault - Nice Jazz Festival
22:15
Jean-Jacques Milteau What's That Sound - Paris Jazz Festival
23:15
InterMezzo
23:30
Bill Frisell Trio - Melbourne International Jazz Festival
00:15
Toumani Diabate & Symmetric Orchestra - Banlieues Bleues
01:05
Erik Truffaz Quartet - Jazz sous les pommiers
04:05
Marc Ducret Solo et Samuel Blaser Trio - Jazz Fest Sarajevo
05:05
InterMezzo