Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, otroška oddaja
09:40
2802. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2803. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Lepote sveta: Islandija, 3. del
11:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:50
Jutranji pogovori 1
13:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:10
Velenjska mladina skozi čas, dokumentarni film
15:10
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, otroška oddaja
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Manca Erenst, klavir, GŠ Velenje
18:45
SKRBIMO ZA ZDRAVJE: Zdravo srce
19:45
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Spoznajmo jih … Manca Ernst, Maj Mirst, klavir, GŠ Velenje
21:20
Jutranji pogovori 2
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2803. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Naravni in kulturni biseri doline Soče, 1. del
18:35
Spoznajmo jih … Mlajši godalni orkester GŠ Velenje
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Dober večer, g. predsednik: Alojz Kovšca, predsednik Državnega sveta RS
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
22:20
Spoznajmo jih … Mlajši godalni orkester GŠ Velenje
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Dober večer, g. predsednik: Alojz Kovšca, predsednik Državnega sveta RS
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
18:25
Spoznajmo jih … Mlajši godalni orkester GŠ Velenje
18:30
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
18:55
Videospot dneva
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2804. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Gorovje Tauros in Kapadokija
20:50
Pogledi svetniške skupine SD na aktualno dogajanje v MO Velenje
21:20
Romano Glauso, koncert romske glasbe, Lendava 2020
22:10
Spoznajmo jih … Mlajši godalni orkester GŠ Velenje
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program