Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
07:06
InterMezzo
08:30
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos No.2 & 4
09:43
Kazushi Ono and the London Symphony Orchestra: Dvorak, Janacek
11:10
Bach in Italy: Concerto Köln in Malta
12:36
InterMezzo
13:02
Prokofiev by Valery Gergiev: Piano Concertos Nos 3, 4 & 5
16:07
InterMezzo
17:12
Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra with Daniel Barenboim: Beethoven, Prokofiev
18:50
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker : Symphony No. 6 by Mahler
20:25
InterMezzo
20:30
Anne Paceo, Alegria - Jazz sous les pommiers
21:45
Anne Paceo, Rewind - Jazz sous les pommiers
23:05
Anne Paceo, Bright Shadows - Jazz sous les pommiers
00:15
Eric Legnini, Bojan Z, Pierre de Bethmann, Baptiste Trotignon - Tourcoing Jazz festival
01:25
Ballake Sissoko & Vincent Segal - Rhino Jazz Festival
02:30
Anne Paceo, Alegria - Jazz sous les pommiers
03:45
Airelle Besson Quartet, Radio One - Philharmonie de Paris
04:30
Anouar Brahem, Dave Holland, Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
06:05
InterMezzo
08:30
Mc Coy Tyner trio 'Echoes with a Friend' - Philharmonie de Paris
09:35
Éric Legnini Trio - Jazz a la Villette
10:30
Richard Bona and the Mandekan - Le Club Nubia
11:37
InterMezzo
13:00
L'Orfeo by Monteverdi at the Saint-Denis Festival
14:49
Tim Mead & Les Accents: Vivaldi
15:34
Jean Rondeau and Thomas Dunford: Couperin, Visée, d'Anglebert, Forqueray
16:18
InterMezzo
16:54
Giselle by Akram Kahn - English National Ballet
18:30
Victoria by Cathy Marston - Northern Ballet
20:25
InterMezzo
20:30
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker : Symphony No. 6 by Mahler
22:06
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Berg, Beethoven
00:03
Anne Paceo, Bright Shadows - Jazz sous les pommiers
00:52
Snarky Puppy - Salle Pleyel
02:22
Richard Bona and the Mandekan - Le Club Nubia
03:27
Danilo Perez, John Patitucci, Brian Blade Trio, Children of the light - Jazz a Junas
04:22
Eric Legnini, Bojan Z, Pierre de Bethmann, Baptiste Trotignon - Tourcoing Jazz festival
05:32
Roberto Fonseca solo - Festival International de Jazz de Montréal
06:42
InterMezzo
08:30
Les Contes d'Hoffmann by Offenbach at the Opéra de Monte-Carlo
11:04
InterMezzo
12:30
MEYER & WRITING GROUND by Alonzo King. Maison de la Danse de Lyon
14:00
Biophony and Sand by Alonzo King, Lines Ballet
15:30
InterMezzo
17:19
Iván Fischer and the Budapest Festival Orchestra: Bach, Bartók, Brahms
18:51
Iván Fischer conducts Bartók with the Budapest Festival Orchestra
20:25
InterMezzo
20:30
I Capuleti e i Montecchi by Bellini at the Liceu, Barcelona
23:30
Kenny Barron - Alfa Jazz Fest
01:08
Eric Serra - Le Club Nubia
02:03
Ahmad Jamal in Paris
03:38
Anouar Brahem, Dave Holland, Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
05:13
Makaya McCraven - Festival International de Jazz de Montréal