Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Festival Sobivanja 2019
09:40
Poletne spominčice
10:00
Zaključni dogodek Misija zeleni koraki 2019
11:00
Portret ekologinje
11:20
Dan slovenske Policije, reportaža
12:00
Videostrani
14:00
Dora: Aleksander Čeferin, pogovorna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Sprejemi naših kolesarskih šampionov, reportaža
18:40
Poletne spominčice
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Po sledeh napredka
20:20
Obletnica turističnega društva Kranjska Gora, reportaža
21:00
Oddaja o regionalni košarki na vozičkih
21:25
40. let VDC Radovljica, reprotaža
21:40
Poletne spominčice
22:00
Kasaške dirke po Sloveniji, posnetek
22:30
Novosti na knjižnem trgu
22:45
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Poletne spominčice
00:00
Dobrodelna tekma FC Podbrezje - Risi
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmlajše
09:40
Poletne spominčice
10:00
Med rudarji: Spoznajmo življenje rudarskih prednikov
10:20
40. let VDC Radovljica, reprotaža
10:35
Obletnica turističnega društva Kranjska Gora, reportaža
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Žogarija 2019, oddaja
18:40
Poletne spominčice
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Top music, glasbena oddaja
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
Sledi korakov: Izgnanka Elizabeta Škorjanc - Betka
21:40
Poletne spominčice
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Poletne spominčice
00:00
Najlepše melodije Dalmacije
08:00
Otroški koncert ljudskih pesmi v OŠ Križe, 1. del prireditve
08:45
Čira čara, otroška oddaja
09:40
Gorenjski informativni kažipot
10:00
29. medobčinski otroški parlament, oddaja
10:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:15
Pogovor z novimi evropskimi poslanci, iz studia
13:25
Dobrodošli doma 2019
14:45
Sledi korakov: Izgnanka Elizabeta Škorjanc - Betka
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:40
Skrbimo za zdravje: O smrčanju, izobraževalna oddaja
16:30
Oddaja o regionalni košarki na vozičkih
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Portret ekologinje
18:40
Gorenjski informativni kažipot
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Evropska unija in slovensko gospodarstvo
21:00
Med rudarji: Spoznajmo življenje rudarskih prednikov
21:40
Gorenjski informativni kažipot 21.55. Intervju z Lukom Dončičem
22:00
34. pohod na Triglav
22:20
Dobrodošli doma, posnetek prireditve o zamejcih
23:40
Gorenjski informativni kažipot
00:00
Najlepše melodije Dalmacije, 2. del
01:10
Videostrani