Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:55
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.
11:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
12:30
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
13:00
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
14:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Blaž Magdič.
15:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Blaž Magdič.
17:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
18:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
19:15
Svetovno prvenstvo... Komentator: Nejc Mravlja.
20:10
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
20:40
Škotski pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
23:15
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
00:15
Svetovno prvenstvo... Komentator: Blaž Magdič.
01:15
Svetovno prvenstvo... Komentator: Nejc Mravlja.
02:15
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
02:45
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
03:15
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
05:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Potočnik.
07:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Cotič.
09:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.
11:00
MLB... Komentator: Luka Potočnik.
14:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
15:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
16:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
17:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
18:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Grega Sever.
19:30
Svetovno prvenstvo... Komentator: Grega Sever.
21:00
Škotski pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
23:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
00:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
01:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
02:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
03:00
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
04:45
Worldies... Komentator: Žiga Ikič.
05:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Potočnik.
07:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Cotič.
11:00
ITU World Triathlon Series... Komentator: Robert Kukovica.
12:30
ITU World Triathlon Series... Komentator: Robert Kukovica.
14:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Blaž Magdič.
15:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Blaž Magdič.
16:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
17:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
18:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
19:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Cotič.
20:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik.
22:15
Škotski pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
00:15
Češka liga... Komentator: Gregor Gajšek.
02:15
Češka liga... Komentator: Gregor Gajšek.
04:00
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
04:30
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
05:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.