Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš: Karate
09:40
2474. VTV magazin, regionalni informativni program
10:00
Kultura, informativna oddaja
10:05
2475. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Skrbimo za zdravje: Zobozdravstvena oskrba otrok
11:30
Koncert ans. Štrk, posnetek 1. dela
12:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
13:30
Jesen življenja
14:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
14:25
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Regratove lučke
18:40
Ustvarjalne iskrice (199), Pirhi
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža: Vesele Štajerke, Ans. Klateži
21:15
Napovedujemo
21:20
Pop Corn: Mark Bogdanovič, Društvo mrtvih pesnikov
22:20
Jutranji pogovori
23:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:20
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodkov
10:00
Napovedujemo
10:05
2475. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Ravnovesje v naravi: zvišanje kvot za odstrel jelenjadi in ostale divjadi?
19:00
Regionalne novice
19:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:30
Videospot dneva
19:35
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Gost: Jaka Bitenc
21:00
Regionalne novice
21:05
Iz arhiva VTV: 50 zvezd za otroke, 5. del
22:00
Iz oddaje dobro jutro
23:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:30
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodki
10:00
Napovedujemo
10:05
Gost: Jaka Bitenc
11:05
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Očistimo gozdiček, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:25
Videospot dneva
18:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
18:55
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2476. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
Napovedujemo
20:30
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
21:00
Fantje, srečno! Koncert ob 45 letnici ŠFD Koleda
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:55
Videostrani, obvestila