Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Aktualno: O duševnem zdravju
11:05
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Jesen življenja: Ivo Kompan in njegova zbirka
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Čas za nas, tabornike
18:40
Videospot dneva
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2518. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
Napovedujemo
20:30
Pogledi svetniške skupine Vsi v isto smer – Sever
20:45
Dotiki gora: Slovenija nad Ohridom
21:05
Napovedujemo
21:10
Kmetijski razgledi
21:40
Vesele Štajerke 2. del
22:40
Iz oddaje Dobro jutro
23:40
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:05
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
2518. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Pogledi svetniške skupine Vsi v isto smer – Sever
10:45
Kmetijski razgledi
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:35
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:00
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Aktualno: O duševnem zdravju
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (216)
18:20
Žogarija, Maribor
18:40
Regionalne novice
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Skrbimo za zdravje: Telesna aktivnost skozi dan
21:00
Regionalne novice
21:05
Pop Corn
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:40
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Skrbimo za zdravje: Telesna aktivnost skozi dan
11:05
Pop Corn
12:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:20
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:50
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
2518. VTV magazin, regionalni informativni program
17:20
Kultura, informativna oddaja
17:25
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Čas za nas, tabornike!
18:45
Regionalne novice
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža
21:15
Regionalne novice
21:20
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
22:20
Videospot dneva
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:50
Videostrani, obvestila