SK 4
05:30
Segunda division (od leta 2008 naprej Liga Adelante; v prevodu pomeni »Liga naprej«) je bila ustanovljena leta 1929 in je druga najmočnejša nogometna liga v Španiji. V njej nastopa 22 klubov. Iz Segunde vsako leto trije najboljši klubu napredujejo v Primero Division, štirje najslabši pa izpadejo v Segundo Division B
07:30
Avstrijska Bundesliga je najvišje rangirano ligaško nogometno tekmovanje v Avstriji. Ustanovljena je bila daljnega leta 1911. V njej nastopa 10 klubov, ki med seboj odločajo o naslovu državnega prvaka. Daleč najuspešnejši klub je Rapid, ki je osvojil kar 32 naslovov, sledi mu Austria, ki jih je v svoje vitrine pospravila 24. Aktualni prvaki so nogometaši Salzburga
09:30
NFL Super Bowl (naj tekme sezone): New England Patriots - Atlanta Falcons
13:20
Premier League je profesionalna nogometna liga v Angliji. V njej nastopa 20 klubov, ki se od avgusta do maja borijo za naslov prvaka. Večina tekem je odigranih ob sobotah in nedeljah popoldan, preostalih nekaj krogov pa med tednom zvečer. Premier League je najbolj gledana nogometna liga na svetu. Aktualni prvaki so nogometaši Leicestra
15:10
V prvenstvu je slavil Partizan, tako da ima Crvena zvezda v pokalu lepo priložnost za maščevanje večnim rivalom. Sodeč po prvenstvenih obračunih nas čaka izjemen finalni obračun, ki bi se lahko končal tudi šele po izvajanju najstrožjih kazni
17:00
Brose in Bayern sta v zadnjih letih najboljši nemški košarkarski ekipi, a usoda je hotela, da se tokrat srečata že v polfinalu. Kdo se bo prebil v veliki finale? Pred letom dni je Brose s 3:0 odpravil Bavarce in nato slavil tudi v finalu. Se bo letos zgodba ponovila?
18:55
Čeprav smo tako na Vzhodu kot Zahodu spremljali izenačene obračune, smo oba finalista za Gagarinov pokal dobili že po štirih tekmah. V velikem finalu se bosta pomerila SKA in Metallurg, ki tudi brani naslov. Bomo dobili novega zmagovalca ali bo ekipa iz Magnitogorska še drugo leto zapored slavila v drugi najmočnejši hokejski ligi na svetu?
20:55
Pregled dnevnega dogajanja v ligi NBA
21:05
23:00
SBB Vukove v SK 1. ligi čaka zanimiv obračun proti Blue Dragons. Beograjčani bodo poskušali izkoristiti prednost domačega terena in s pomočjo svojih navijačev priti do zmage
01:00
02:45
V Stožicah potekajo kvalifikacije za uvrstitev na svetovno odbojkarsko prvenstvo. Kdo bo boljši na obračunu med Latvijo in Belgijo?
17:15
Lega A Basket oziroma Serie A je najmočnejše košarkarsko tekmovanje na Apeninskem polotoku. Prvič so ga organizirali že leta 1920, v njem tekmuje 16 moštev. Naslov brani ekipa EA7 Emporio Armani Milano
19:00
Turška liga - 1/2 finale (2. tekma): Fenerbahce - Darussafaka, V živo
20:45
V tokratni oddaji predstavitev športa Showdown, dogajanje v košarki na vozičkih, odbojka sede, curling na vozičkih, kegljanje slepi, zgodba Primoža Jeraliča…
21:15
Kasaške dirke: Stožice (reportaže)
22:00
Številne zanimive zgodbe iz zakulisja najmočnejše košarkarske lige na svetu - NBA
22:30
Zadnji tekmi Championshipa nekateri pravijo kar najdražja tekma v nogometu, saj zmagovalec napreduje v Premier ligo, kar prinaša izjemne dobičke. Kdo se bo pridružil angleški nogometni eliti? Reading ali Huddersfield Town?
00:30
02:30
Nadaljuje se brazilsko pokalno tekmovanje. Kdo bo boljši na obračunu med ekipama Atletico-GO in Flamengo-RJ?
04:30
06:15
Oglejte si najlepše akcije preteklega tedna v najmočnejši košarkarski ligi na svetu NBA