Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Štiri tačke, oddaja o živalih
09:40
Gorenjska poročila, 6279. informativna oddaja
10:00
Med rudarji: upokojeni rudar Viktor Rebrnak
11:10
Predstavitev monografije Prešernovi nagrajenci za fotografijo
12:05
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6280. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Štiri tačke, oddaja o živalih
20:00
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
21:00
Križ mladih ne boli zaradi poškodbe
21:40
Gorenjska poročila, 6280. informativna oddaja
22:00
Večja od vseh, predstava PGK
22:20
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6280. informativna oddaja
00:00
Moje počitnice
01:17
Videostrani
08:00
Šola zdravja
08:10
Pravljica PGK: Zdravilno jabolko
08:25
Tralala: V živalskem vrtu
09:40
Gorenjska poročila, 6280. informativna oddaja
10:00
Studio Evropa - pogovor o aktualnem dogajanju v EU
12:00
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
14:45
Križ mladih ne boli zaradi poškodbe
15:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
15:50
Skrbimo za zdravje: Kako zdraviti raka prebavil
16:20
V objemu domovine
17:05
Raziskujemo krščanstvo
17:25
Med rudarji: Anton Lisec
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:20
Robo TV
18:40
Gorenjska poročila, 6280. informativna oddaja
19:00
Utrip narave in mesta
20:00
Gorjanski šampijoni prihajajo na olimpijado
20:30
V objemu domovine
21:40
Gorenjska poročila, 6280. informativna oddaja
22:10
S teboj lahko, 5. del
23:40
Gorenjska poročila, 6280. informativna oddaja
00:00
Koncerti s kavča: Simona Vadnjal
01:50
Videostrani
08:00
Šola zdravja
08:50
Pravljica Prešernovega gledališča Kranj za kratek čas
09:05
Robo TV
09:40
Gorenjska poročila, 6276. informativna oddaja
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
10:30
Nedeljska Sveta maša iz Tržiča
11:30
Različi koraki enake poti
12:15
Na Kalskem brjarju
13:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:55
Sledi korakov: Rudi Medved
14:50
Klepetalnica – 130 let smrti Franca Miklošča
15:30
Za zdravje, oddaja o zdravju
16:40
Spletni Gregorjev koncert: Pihalni orkester Občine Šenčur
18:30
Robo TV
18:40
Gorenjska poročila, 6277. informativna oddaja
19:30
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
20:00
V objemu domovine
21:40
Gorenjska poročila, 6278. informativna oddaja
22:00
Gorenjski šampijoni prihajajo na olimpijado
22:50
Osveščanje o bolezni: psoriatična bolezen
23:40
Gorenjska poročila, 6279. informativna oddaja
00:00
Studio Evropa: gospodarsko okrevanje po pandemiji
00:45
Videostrani