Italijanska liga (m) - 1/2 finale (4. tekma): TBA
Premier liga: Manchester United - Manchester City
NBA playoff WEST (5. tekma): Houston - Utah
Grški pokal - 1/2 finale: Asteras - PAOK
17:30
Slovenski pokal - 1/2 finale: Mura - Maribor
19:30
Turška nogometna liga bolj poznana pod imenom Süper Lig je najvišji rang turškega nogometa in hkrati najpopularnejše športno tekmovanje v celotni državi. Za naslov se poteguje 18 moštev, večino izmed njih pa je pobrala t.i. velika trojka, ki jo sestavlj.
21:30
Nekoč Primeira Liga, danes Liga NOS je najelitnejše nogometno tekmovanje na Portugalskem. V njej vsako leto sodeluje 18 klubov, vendar le pet je takšnih, ki so jo od leta 1934 (datum ustanovitve) tudi osvojili. Kar 82 od skupnih 84 naslovov je osvojila t.
11:35
v Ligi NBA je čas za pravo košarko, saj se začenja končnica. Kdo si bo zagotovil napredovanje v naslednji krog in ostal v boju za šampionski prstan?
13:35
V najštevilčnejši državi na planetu iz leta v letu več vlagajo v nogomet. V Kitajski prvi ligi tako najdemo številna ugledna imena, ki dvigujejo raven kakovosti kitajskega nogometa. V leta 2004 ustanovljeni Super ligi se meri 16 moštev, aktualni prvaki pr.
18:15
Championship je drugo najmočnejše ligaško tekmovanje v Angliji. V njem nastopa 24 klubov, ki si v 46. krogih skušajo priigrati dve izmed treh vozovnic, ki neposredno vodijo v Premier ligo. Zadnjega potnika med elito dobimo po »playoffu«, v katerega se uvr.
20:15
SK Miks
20:30
22:30
Turška liga: Galatasaray - Turk Telekom
00:15
1. SRL - končnica: Gorenje Velenje - Celje P.L.
09:00
Frank Warren Boxing: The SSE Arena - Wembley (najboljše borbe)
10:30
Premier liga: Tottenham - West Ham United
12:15
NBA Weekly
13:00
Ukrajinska Premier liga je najmočnejše ligaško nogometno tekmovanje v Ukrajini. Ustanovljena je bila leta 1992 po razpadu Sovjetske zveze. V njej nastopa 12 klubov. Daleč najuspešnejša kluba sta Dinamo Kijev in Shakhtar Donjetsk, ki sta skupaj osvojila ka.
15:00
Švedska nogometna liga oziroma Allsvenskan je bil ustanovljena leta 1924 in pod svojo streho združuje najboljše nogometne kolektive iz Švedske. Malmö je najuspešnejša ekipa s 23 naslovi, medtem ko mu sledita Göteborg in Norrköping (13). Naslov brani Malmö.
17:00
Avstrijska Bundesliga je najvišje rangirano ligaško nogometno tekmovanje v Avstriji. Ustanovljena je bila daljnega leta 1911. V njej nastopa 10 klubov, ki med seboj odločajo o naslovu državnega prvaka. Daleč najuspešnejši klub je Rapid, ki je osvojil kar.
19:00
Evropska liga: Magazin
19:30
NBA: Action
20:00
Zanimiva in atraktivna serija Nascar se nadaljuje z dirko v Talladegi. Kdo bo najhitrejši na tamkajšnjem ovalu?