Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:30
Ukrajinska liga: Mariupol - Lviv
08:15
Eurocup: Unicaja - Oldenburg
09:45
NFL: LA Rams - Seattle
12:15
Odbojka - Liga šampiona (M): Vojvodina - Friedrichshafen
13:45
Turska košarka: Afyon - Efes
15:15
Odbojka Klupsko SP (M) - za 3. mesto: Zenit Kazan - Al-Rayyan
17:00
Portugalska liga: Sporting - Morierense
18:45
Na današnji dan
19:00
Nakon pet uzastopnih poraza, Budućnost se probudila i može da prođe dalje. Ali, pobeda nad Galatasarajem je obaveza.
20:55
Premier League Netbusters
21:20
La Liga magazin
21:50
Pregled Asian Le Mans Series: Shanghai
22:45
The Hell - Nurburgring Endurance Story (2/4)
23:30
Premier League: Norwich - Sheffield United
01:15
Španska liga: Levante - Valencia
03:00
Eurocup: Ulm - Monaco
04:30
Odbojka Klupsko SP (Ž) - FINALE: Casalmaggiore - Eczacibasi
06:30
Ukrajinska liga: Kolos - Dnipro
08:15
Premier League: Tottenham - Burnley
10:00
Eurocup: Andorra - Rishon
11:30
NFL: New Orleans - San Francisco
14:00
Eurocup: Arka - Trento
15:30
Španska liga: Betis - Athletic Bilbao
17:15
Juventus TV (Serie A): Lazio - Juventus
19:00
Japanska liga - Pregled poslednjeg kola
19:25
Premier League Magazin
19:55
Fast Zone
20:20
Trans World Sport
21:15
Odbojka Klupsko SP (M) - FINALE: Cruzeiro - Lube
23:15
Roma TV (Serie A): Inter - Roma
01:00
Odbojka - Liga šampiona (M): Ljubljana - Kemerovo
02:30
Španska liga: Valladolid - Sociedad
04:15
Euroleague: Maccabi - CSKA
05:45
Pregled turske lige
06:30
Judo Masters: Qingdao - 1. DAN
08:45
Euroleague: Khimki - Alba
10:15
Odbojka - Liga šampiona (M): Budejovice - Lube
11:45
Championship: WBA - Swansea
13:30
Španska liga: Granada - Alaves
15:15
Barca TV (Liga šampiona): Inter - Barcelona
17:00
Eurocup: Joventut - UNICS
18:30
KHL: Dynamo Moscow - SKA
20:15
Premier League Match Pack
20:45
Čarlton briljira u poslednje vreme u Čempionpu. Favoriti su protiv Hala, ali to ne mora da znači ništa, pogotovo zato što počinje izuzetno zgusnut raspored.
22:45
NFL Gameday
23:15
Najava španske lige
23:45
Chelsea TV (Liga šampiona): Chelsea - Lille
01:30
Segunda division: Numancia - Girona
03:15
Euroleague: Real Madrid - Olympiacos
04:45
Kineska košarka: Liaoning - Shanghai