Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Ekonagajivček, otroška oddaja
08:30
Cici koncert, posnetek
09:40
Gorenjska poročila, 5916. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: Multipla skleroza, izobraževalna oddaja
11:30
Vsi smo Kranjska Gora: Lea Svrzikapa
12:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
13:35
Sledi korakov: Marjan Podobnik
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Aleksander Čeferin, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5917. informativna oddaja
19:00
Razstava in predstavitev knjige Slovenski izgnanci
20:00
10. obletnica podjetja Damatech, posnetek
20:40
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:30
40 let Društva paraplegikov Gorenjske, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5918. informativna oddaja
22:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
22:20
Eko praznik v Radovljici, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5919. informativna oddaja
00:00
Predsavitev pesniške zbirke Amfore
01:30
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Želva, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5920. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesno glasbenih animacij
11:00
Dora: Aleksander Čeferin, pogovorna oddaja
12:00
60. let Ljudske univerze Radovljica, reportaža
12:20
Videostrani
14:00
Teden vseživljenjskega učenja, 1. del
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:50
Slovesnost ob odprtju prizidka k ZD Radovljica
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Zajtrk pri Jerneji: Ditka
18:00
Tek gorenjskih bolnišnic, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5921. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Finalna prireditev Miss Slovenije
20:40
Sledi korakov: Marjan Podobnik
21:40
Gorenjska poročila, 5921. informativna oddaja
22:00
10. obletnica podjetja Damatech, posnetek
22:35
40 let Društva paraplegikov Gorenjske, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5921. informativna oddaja
00:00
HDD SIJ Acroni Jesnice: HC Pustertal Wolfe, hokejska tekma
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ekonagajivček: Ta čudovita zemlja, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5921. informativna oddaja
10:00
Žogarija 2019, oddaja
10:30
Sledi korakov: Marjan Podobnik
11:45
Vsi smo Kranjska Gora: Lea Svrzikapa
12:00
Videostrani
14:55
Monitor TV, oddaja
15:30
Top music, glasbena oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodobnik TV
18:40
Gorenjska poročila, 5922. informativna oddaja
19:00
Kasaške dirke po Sloveniji, posnetek
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Skrbimo za zdravje: Multipla skleroza, izobraževalna oddaja
21:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5922. informativna oddaja
22:00
Predstavitev pesniške zbirke Amfore
23:40
Gorenjska poročila, 5922. informativna oddaja
00:00
HDD SIJ Acroni Jesnice: HC Pustertal Wolfe, hokejska tekma
01:20
Videostrani