Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
07:00
Hrvaška liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:00
Hrvaška liga... Komentator: Gregor Gajšek.
11:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
12:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:00
Francoska liga... Komentator: Mitja Hozjan.
15:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
17:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
18:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
19:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak in Tim Novak.
20:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak in Tim Novak.
21:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
22:30
Bundesliga... Komentator: Grega Sever.
00:00
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
00:30
Worldies... Komentator: Žiga Ikič.
00:45
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
01:15
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
06:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Grega Sever.
08:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Grega Sever.
09:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Grega Sever.
11:00
Francoska liga... Komentator: Mitja Hozjan.
12:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
14:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
17:00
Francoska liga... Komentator: Lojze Grčman.
18:30
Bundesliga... Komentator: Grega Sever.
19:55
Ligue 2... Komentator: Blaž Magdič.
22:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
23:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Grega Sever.
01:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
02:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
03:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
04:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
05:00
Francoska liga... Komentator: Lojze Grčman.
06:30
Francoska liga... Komentator: Mitja Hozjan.
08:00
Bundesliga... Komentator: Grega Sever.
09:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
12:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
14:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
14:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Grega Sever.
16:45
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
17:15
Worldies... Komentator: Luka Potočnik.
17:25
Ligue 1... Komentator: Gregor Gajšek.
19:30
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
19:55
Ligue 1... Komentator: Uroš Puš.
22:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik in Robert Ferenčak.
23:00
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
01:00
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
03:00
Ligue 2... Komentator: Blaž Magdič.
05:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.