Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
I Capuleti e i Montecchi by Bellini at the Liceu, Barcelona
08:36
InterMezzo
09:30
Alexandre Bloch and the Orchestre national de Lille: Chausson, Ravel, Stravinsky
10:52
Orchestre National de Lille, Lionel Bringuier: Lindberg, Prokofiev, Tchaikovsky
12:30
InterMezzo
13:00
Orchestre National de Lille, Alexandre Bloch: Mahler's Seventh Symphony
14:18
Les Siecles and François-Xavier Roth: Debussy, Franck, Saint-Saëns
15:34
InterMezzo
17:00
Christian Scott Atunde Ajduah - A to Jazz Festival
18:30
Ghost-Note - A to Jazz Festival
20:00
InterMezzo
21:00
Snow White by Angelin Preljocaj - Théâtre National de Chaillot
22:30
La Pastorale de Thierry Malandain - Théâtre National de chaillot
00:00
Éric Legnini Trio - Jazz a la Villette
00:52
InterMezzo
02:00
Christian Scott Atunde Ajduah - A to Jazz Festival
03:30
Ghost-Note - A to Jazz Festival
05:00
InterMezzo
06:00
Orchestre National de Lille, Alexandre Bloch: Mahler's Seventh Symphony
07:19
Les Siecles and François-Xavier Roth: Debussy, Franck, Saint-Saëns
08:36
InterMezzo
09:30
Snow White by Angelin Preljocaj - Théâtre National de Chaillot
11:00
La Pastorale de Thierry Malandain - Théâtre National de chaillot
12:30
InterMezzo
13:00
Les Siecles and Pablo Heras-Casado: Debussy
14:30
Orchestre National de Lille, Alexandre Bloch: Beethoven, Mahler
16:00
InterMezzo
17:00
Verdi's Aida at the Liceu, Barcelona
19:42
InterMezzo
21:00
Philippe Herreweghe, Yefim Bronfman and the Royal Concertgebouw Orchestra: Beethoven, Brahms
22:30
Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra: Wagner, Liszt, Berlioz
00:07
Roberto Fonseca solo - Festival International de Jazz de Montréal
01:18
InterMezzo
02:00
Snow White by Angelin Preljocaj - Théâtre National de Chaillot
03:30
La Pastorale de Thierry Malandain - Théâtre National de chaillot
04:48
InterMezzo
06:00
Falstaff by Verdi at the Teatro Real, Madrid
08:09
InterMezzo
09:30
Pierre-Laurent Aimard in Granada
10:38
Vox Luminis at the Granada Festival: Monteverdi
11:52
Fabio Biondi at the Granada Festival: Bach
13:00
I Capuleti e i Montecchi by Bellini at the Liceu, Barcelona
15:30
InterMezzo
17:00
Alexandre Bloch and the Orchestre national de Lille: Chausson, Ravel, Stravinsky
18:22
Orchestre National de Lille, Lionel Bringuier: Lindberg, Prokofiev, Tchaikovsky
20:01
Dvořák's Rusalka at the Teatro Real, Madrid
23:17
Rigoletto by Verdi at the Liceu, Barcelona
01:30
InterMezzo
02:00
Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra: opening night 2016-2017
03:23
Andris Nelsons and the Royal Concertgebouw Orchestra: Beethoven, Dean, Scriabin
05:00
InterMezzo