Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljica: Samovšečne ladje
09:30
Aktualno v občini Radovljica, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 6177. informativna oddaja
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
10:20
Literarni večer Večerna luna
11:00
Idrijska dediščina živega srebra
12:00
Videostrani
14:50
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
15:05
Večer s Ferijem Lainščkom
16:35
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6178. informativna oddaja
19:00
Na Gradu Rihemberg na okrog
19:20
Top music, zabavnoglasbena oddaja
20:00
23. Festival slovenskega filma, zaključna prireditev
21:40
Gorenjska poročila, 6178. informativna oddaja
22:00
Skrbimo za zdravje: Pomen zaščitnih ukrepov v borbi proti koronavirusu
23:00
Sledi korakov: Socialna pedagoginja Deni Kragelj
23:40
Gorenjska poročila, 6178. informativna oddaja
00:00
V Slakovi zidanici
01:11
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6178. informativna oddaja
10:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
11:00
23. Festival slovenskega filma, zaključna prireditev
13:00
Videostrani
14:00
10 let čudovitih svetov
14:40
Med rudarji: Prometej pomnik rudarjem
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
18:40
Gorenjska poročila, 6179. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Sledi korakov: Socialna pedagoginja Deni Kragelj
20:55
Slovenska podjetnost kroži prek meja
21:40
Gorenjska poročila, 6179. informativna oddaja
22:00
Skrbimo za zdravje: O cepljenju
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6179. informativna oddaja
00:00
Koncert pihalnega orkestra Salonit
01:25
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Štiri tačke, oddaja o živalih
09:40
Gorenjska poročila, 6179. informativna oddaja
10:00
10 let čudovitih svetov
10:20
Novosti na knjižnem trgu
10:35
Sledi korakov: Vsestranski umetnik Goran Ajtič
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6180. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Idrijska dediščina živega srebra
20:00
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
21:00
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
21:40
Gorenjska poročila, 6180. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6180. informativna oddaja
00:00
V Slakovi zidanici
01:00
Videostrani