Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

RTCG Sat
05:35
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
06:00
Jutarnjiprogram
10:00
Vijesti
10:05
Naučno – obrazovni program
10:35
Muzika
10:45
Ukusi jutra
11:00
Vijesti
11:05
NVO sektor
11:35
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
12:00
Vijesti
12:05
ABS, automobilizam, bezbjednost, saobraćaj
12:35
Kultura na Drugom (R)
13:00
Vijesti
13:05
Obrazovni program , Dvije domovine Evgenija Popovica
14:00
Vijesti
14:05
Dan reprezntacije, Svecana akademija - CNP
15:00
Muzika
15:30
Dnevnik 1
16:00
Dnevna soba
17:30
Lajmet, vijesti na albanskom
17:40
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
18:00
Vijesti + dnevnik na znakovnom jeziku
18:10
Obrazovna emisija:
18:40
Slonovi i tonovi, muzika za djecu
19:00
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
19:30
Dnevnik 2
20:05
Fokus
20:30
Sedmi kontinent
21:00
Festival migracija i kulture Luksemburg 2019
21:30
Profil: Vida Ognjenovic
22:30
Dnevnik3
22:50
Sportski dnevnik
23:10
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
23:30
Dnevna soba
01:00
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
01:30
Dnevnik2
02:00
Fokus
02:30
Sedmi kontinent
03:00
Festival migracija i kulture Luksemburg 2019
03:30
Profil: Vida Ognjenovic (R)
05:00
Koloseum
05:30
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
06:00
Jutarnjiprogram
10:00
Vijesti
10:05
Naučno – obrazovni program
11:00
Vijesti
11:05
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
11:35
Muzika
12:00
Vijesti
12:05
Sedmi kontinent (R)
12:35
Muzika
13:00
Vijesti
13:05
Kultura na Drugom (R)
13:35
Muzika
14:00
Vijesti
14:05
Fokus (R)
14:35
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
15:00
Muzika
15:30
Dnevnik 1
16:00
Dnevna soba
17:30
Lajmet, vijesti na albanskom
17:40
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
17:50
Program za djecu: Borko filmadžija
18:00
Vijesti + dnevnik na znakovnom jeziku
18:05
Dokumentarna emisija (R)
18:45
Muzika
19:00
Dvogled
19:10
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
19:30
Dnevnik 2
20:05
Zumiranje, informativno - politički program
20:35
Muzika
21:00
Horizont, emisija za osobe sa invaliditetom
21:30
Mehanizam
22:15
Muzika
22:30
Dnevnik 3
22:50
Sportski dnevnik
23:05
Sat Dijaspor I Poslovne Vijesti
23:30
Dnevna soba
01:00
Dijaspora i ukusi jutra
01:30
Dnevnik 2
02:00
Zumiranje, informativno - politički program
02:30
Horizont, emisija za osobe sa invaliditetom
03:00
Mehanizam
03:45
Muzika
04:00
Obrazovni program
05:00
Šofrovizija
05:40
Muzika
06:00
Jutarnjiprogram
10:00
Vijesti
10:05
Naučno – obrazovni program
10:35
Muzika
11:00
Vijesti
11:05
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
11:25
Koloseum (R)
12:00
Vijesti
12:05
Zumiranje, informativno - politički program (R)
12:35
Dvogled
12:45
Muzika
13:00
Vijesti
13:05
Horizont, emisija za osobe sa invaliditetom (R)
13:35
Muzika
14:00
Vijesti
14:05
Zumiranje, informativno - politički program (R)
14:35
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
15:10
Muzika
15:30
Dnevnik 1
16:00
Dnevna soba
17:30
Lajmet, vijesti na albanskom
17:40
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
18:00
Vijesti + dnevnik na znakovnom jeziku
18:10
Mehanizam (R)
18:50
Muzika
19:10
SAT dijaspora
19:30
Dnevnik 2
20:05
Živa istina
21:10
Obrazovna emisija
21:40
Muzika
22:00
SAT tv
22:30
Dnevnik 3
22:50
Sportski dnevnik
23:05
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
23:30
Dnevna soba