Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Webern, Strauss, Franck
07:15
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Blacher, Ravel, Rimsky-Korsakov
08:50
InterMezzo
09:30
Triple Bill #1 de Jann Gallois - Kader Attou - Mikey - Biennale de la Danse de Lyon
10:35
Paris - New York - Paris - CCN Ballet de Lorraine
11:50
InterMezzo
13:00
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symphonies 2 & 4 by Tchaikovsky
14:25
Bach: Cantatas BWV 34, 51, 31 & 191 - Pygmalion, Raphaël Pichon
16:00
InterMezzo
17:00
Orlando Furioso by Vivaldi in Venice
19:35
InterMezzo
20:30
Kent Nagano and the Orchestre Symphonique de Montréal: Debussy, Wagner, Stravinsky
22:35
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Rachmaninov, Dvořák
00:05
Shabaka Hutchings 'The comet is coming' - Like a Jazz Machine
01:00
InterMezzo
02:00
Lac by Jean-Christophe Maillot - Les Ballets de Monte-Carlo
03:35
Casse-Noisette Compagnie by J.C Maillot - Les Ballets de Monte-Carlo
05:20
InterMezzo
06:00
Norma by Vicenzo Bellini - Teatro La Fenice
08:40
InterMezzo
09:10
Bach: Cantatas BWV 34, 51, 31 & 191 - Pygmalion, Raphaël Pichon
10:55
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symphonies 1 & 5 by Tchaikovsky
12:31
Semiramide by Gioachino Rossini - Teatro La Fenice
16:30
InterMezzo
17:00
Osmo Vänskä and the Orchestre National de Lyon: Prokofiev, Bartók, Beethoven
18:35
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Mahler's Symphony no 8
20:25
InterMezzo
21:00
Joao Donato - Banlieues Bleues
21:50
Strata East All Star - Banlieues Bleues
22:45
The Sun Ra Centennial Arkestra with Marshall Allen - Banlieues Bleues
00:00
Donny McCaslin - Festival International de Jazz de Montreal
01:05
InterMezzo
02:00
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symphonies 3 & 6 by Tchaikovsky
03:45
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symphonies 1 & 5 by Tchaikovsky
05:20
InterMezzo
06:00
Lac by Jean-Christophe Maillot - Les Ballets de Monte-Carlo
07:35
Casse-Noisette Compagnie by J.C Maillot - Les Ballets de Monte-Carlo
09:20
InterMezzo
09:30
Benny Golson Quartet - Jazz a Foix
10:25
Gary Bartz invites Kirk Lightsey Trio - Jazz a Foix
11:20
Tcha Limberger invites Mozes Rosenberg 'A Tribute to Django Reinhardt' - Jazz a Foix
12:20
InterMezzo
13:00
Tugan Sokhiev and the Capitole de Toulouse: Berlioz's La Damnation de Faust
15:15
InterMezzo
17:00
The Orchestre National de Lille and Alexandre Bloch: Mozart, Mahler
18:35
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Rachmaninov, Dvořák
20:05
InterMezzo
21:00
Osmo Vänskä and the Orchestre National de Lyon: Prokofiev, Bartók, Beethoven
22:35
Leonard Slatkin and the Orchestre National de Lyon: Berlioz, Mantovani, Debussy, Ravel
00:00
Sharon Jones and the Dap-Kings at L'Olympia, Paris
01:10
InterMezzo
02:00
Norma by Vicenzo Bellini - Teatro La Fenice
04:45
InterMezzo