Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, oddaja za otroke
09:40
STUDIO EVROPA: Gospodarsko okrevanje EU po pandemiji
10:40
Jutranji pogovori 1
12:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:35
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 29
13:20
IZBRANO IZ ARHIVA: 10 let Ansmabla Robija Zupana, 1. del koncerta
14:50
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Aleš Jakopič, harmonika, GŠ Velenje
17:40
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Melje, melje mlinček, Gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
IZ NAŠEGA ARHIVA: LAHKO NOČ, OTROCI! Boter petelin
18:45
Spoznajmo jih … Darja Ovčjak, orgle, GŠ Velenje
18:50
Dotiki gora: Porezen
19:10
Vrtnarski kotiček
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2837. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Spoznajmo jih … Žuža Bajželj, harmonika, GŠ Velenje
20:35
IZBRANO IZ ARHIVA, Sead Memić Vajta in Teška industrija, 2009
22:00
IZBRANO IZ ARHIVA, Popotniške razglednice: Avstralija, 2008
23:00
Zaključni koncert udeležencev 1. medn. poletne šole za trobila, 1996
23:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:05
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, oddaja za otroke
09:40
2838. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2839. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:20
Jutranji pogovori 1
12:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
13:40
IZBRANO IZ ARHIVA: 10 let Ansmabla Robija Zupana, 1. del koncerta
15:10
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
ROBO TV 13
18:15
IZ NAŠEGA ARHIVA: Peter Klepec, Gledališka predstava Vrtca Velenje
18:50
Spoznajmo jih … Tija Kovač, klarinet, GŠ Velenje
18:55
IZBRANO IZ ARHIVA: Odkrito povej na glas! O verstvih, 2005
19:30
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Glasbeni labirint, oddaja o narodno-zabavni glasbi 12
21:10
Spoznajmo jih … Tinkara Krt, Maja Kedačič, klavir, GŠ Velenje
21:15
Jutranji pogovori 2
22:45
Slavnostni koncert ob 75-letnici Primoža Ramovša, 1996
23:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2839. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 30
13:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Potovanje med zgodovino in lepotami Dolomitov, 1. del
18:35
Spoznajmo jih … Urban Verboten, tuba, GŠ Velenje
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Poslanska pisarna: dr. Milan Brglez, poslanec Evropskega parlamenta, SD/S&D
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 31
21:40
Spoznajmo jih … Urban Verboten, tuba, GŠ Velenje
21:45
IZBRANO IZ ARHIVA: Glasbeni gost, Vili Resnik, 1997
22:30
Videospot dneva
22:35
Iz oddaje Dobro jutro
23:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program