Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Paul Lay Trio - Deep Rivers
07:00
InterMezzo
09:00
Rinaldo Alessandrini and the Concerto Italiano: Vivaldi, Leo, Bononcini
10:00
Les Six concertos brandebourgeois by Anne Teresa de Keersmaeker at the Opéra de Parisn Palais Garnier
12:00
InterMezzo
12:30
Lady Macbeth of Mtsensk by Shostakovich at the Opéra de Paris
15:34
InterMezzo
16:00
Nitai Hershkovits Solo - Jazz Fest Sarajevo
16:55
Rymden - Tourcoing Jazz festival
17:55
Marc Ducret Solo et Samuel Blaser Trio - Jazz Fest Sarajevo
18:57
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Birtwistle, Holst, Turnage, Britten
20:25
InterMezzo
20:30
Rameau's Les Indes Galantes at the Opéra de Paris
23:50
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Knussen, Turnage, Elgar, Vaughan Williams
01:00
Princess, S.Olivia, S. Abbuehl & E. Perraud - Jazz a Porquerolles
02:00
Rymden - Tourcoing Jazz festival
03:00
Gogo Penguin - Jazz a la Villette
04:00
Bugge Wesseltoft's New Conception Of Jazz - Jazz Fest Sarajevo
05:15
Taksim Trio - Jazz Fest Sarajevo
06:50
InterMezzo
09:00
Renaud Capuçon, Nicholas Angelich and the Hermes Quartet: Debussy, Ravel, Chausson
10:35
Esbjörn Svensson Trio at Nalen, Stockholm
12:15
InterMezzo
12:30
From the House of the Dead by Janacek at the Bayerische Staatsoper
14:10
InterMezzo
15:30
Inanna by Carolyn Carlson
17:15
She composes like a man: The Main Stage
17:45
She composes like a man: The Salon
18:15
She composes like a man : The Genius
18:45
She composes like a man : The legacy
19:15
Swedish Radio Symphony Orchestra, Cathrine Winnes : Bacewicz, C. Schumann, F.Mendelssohn, L. Boulanger, E. Smyth, S.Lund, Saariaho, Munktell
20:25
InterMezzo
20:30
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Prokofiev, Strauss and Tchaikovsky
22:05
Valery Gergiev conducts the Mariinsky Orchestra: Stravinsky and Rimsky-Korsakov
23:45
Marin Alsop, Khatia Buniatishvili and the Orchestre de Paris : Beethoven, Shostakovich
01:25
Marc Ducret Solo et Samuel Blaser Trio - Jazz Fest Sarajevo
02:25
Damn'co - Jazz sous les pommiers
03:40
Bugge Wesseltoft's New Conception Of Jazz - Jazz Fest Sarajevo
04:55
Taksim Trio - Jazz Fest Sarajevo
06:20
Hugh Coltman - Jazz in Marciac
07:25
InterMezzo
09:00
Robot! - choreography by Blanca Li
10:30
Joshua Weilerstein and the Orchestre de Chambre de Lausanne: Beethoven at the Gstaad Sommets Musicaux
12:00
InterMezzo
12:30
Maestras: A Long Journey of Women to the Podium
13:35
Ivry Gitlis & Friends at the Philharmonie de Paris
14:54
René Jacobs conducts Mozart's Requiem at the Philharmonie de Paris
16:26
InterMezzo
16:45
The Magic Flute by Mozart at the Glyndebourne Festival
19:31
Classic Archive: Ivry Gitlis
20:25
InterMezzo
22:05
Ian Bostridge, John Butt and the Dunedin Consort at the Misteria Paschalia Festival: Haendel
23:15
InterMezzo
23:40
Laurence Equilbey, Insula Orchestra : Beethoven, Farrenc
01:00
Taksim Trio - Jazz Fest Sarajevo
02:30
Eric Truffaz Quartet - Jazz in Marciac
03:30
Marc Ducret Solo et Samuel Blaser Trio - Jazz Fest Sarajevo
04:30
Rymden - Tourcoing Jazz festival
05:30
Nitai Hershkovits Solo - Jazz Fest Sarajevo