Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
Christian McBride's New Jawn - Malta Jazz Festival
07:15
Joao Bosco - Malta Jazz Festival
08:40
InterMezzo
09:30
Lady Macbeth of Mtsensk by Shostakovich at the Opéra national de Paris
12:45
InterMezzo
13:00
Pygmalion, Stéphane Degout and Raphaël Pichon: Schubert, Schumann, Weber
14:35
Daniel Harding and the Orchestre de Paris : Mahler's Symphony No. 2
16:00
InterMezzo
17:00
An evening with Anne Teresa De Keersmaeker at the Opéra national de Paris
18:35
Hommage a Jerome Robbins, Opéra national de Paris
20:10
InterMezzo
21:00
Luisa Miller by Verdi at the Metropolitan Opera
00:00
Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
01:00
InterMezzo
02:00
Daniele Gatti, Janine Jansen and the Royal Concertgebouw Orchestra: Bruch, Mahler
03:30
Thomas Hengelbrock and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Dvorak
05:00
InterMezzo
06:00
Lulu by Berg at the Metropolitan Opera
09:05
InterMezzo
09:30
Daniel Harding and the Orchestre de Paris : the 50th anniversary concert
11:10
Orchestre de Paris, Ariane Matiakh: Fauré, Strauss
12:30
InterMezzo
13:00
The City of Birmingham Symphony Orchestra, Sheku Kanneh-Mason and Mirga Gražinyte-Tyla: Howell, Elgar, Knussen, Weinberg
14:45
Philippe Herreweghe, Yefim Bronfman and the Royal Concertgebouw Orchestra: Beethoven, Brahms
16:15
InterMezzo
17:00
Christian McBride's New Jawn - Malta Jazz Festival
18:15
Joao Bosco - Malta Jazz Festival
19:40
InterMezzo
21:00
An evening with Anne Teresa De Keersmaeker at the Opéra national de Paris
22:35
Hommage a Jerome Robbins, Opéra national de Paris
00:15
Yaron Herman Trio - Jazz a Vienne
01:15
InterMezzo
02:00
Christian McBride's New Jawn - Malta Jazz Festival
03:15
Joao Bosco - Malta Jazz Festival
04:40
InterMezzo
06:00
The City of Birmingham Symphony Orchestra, Sheku Kanneh-Mason and Mirga Gražinyte-Tyla: Howell, Elgar, Knussen, Weinberg
07:45
Philippe Herreweghe, Yefim Bronfman and the Royal Concertgebouw Orchestra: Beethoven, Brahms
09:15
InterMezzo
09:30
An evening with Anne Teresa De Keersmaeker at the Opéra national de Paris
11:05
Hommage a Jerome Robbins, Opéra national de Paris
12:40
InterMezzo
13:00
Kent Nagano and the Orchestre Symphonique de Montréal: Debussy, Wagner, Stravinsky
14:35
Tchaikovsky - Royal Concertgebouw Orchestra, Elim Cham
16:25
InterMezzo
17:00
Luisa Miller by Verdi at the Metropolitan Opera
19:40
InterMezzo
21:00
Pygmalion, Stéphane Degout and Raphaël Pichon: Schubert, Schumann, Weber
22:35
Daniel Harding and the Orchestre de Paris : Mahler's Symphony No. 2
00:00
Robin McKelle - Jazz a Vienne
01:20
InterMezzo
02:00
An evening with Anne Teresa De Keersmaeker at the Opéra national de Paris
03:40
Hommage a Jerome Robbins, Opéra national de Paris
05:15
InterMezzo