Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
2640. VTV magazin, regionalni informativni program
10:30
Bonton pri kajenju
11:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Žogarija 10, Dravograd
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … beremo skupaj
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Skrbimo za zdravje: Lepotna kirurgija
21:05
Regionalne novice
21:10
POP CORN, Tomcat, Janez Bončina Benč
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
Spoznajmo jih … beremo skupaj
23:15
Videospot dneva
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
POP CORN, Tomcat, Janez Bončina Benč
11:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Melje, melje mlinček, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … beremo skupaj
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodnozabavno glasbo
21:15
Regionalne novice
21:20
Tokrat grem volit, 1. oddaja
21:50
Iz oddaje Dobro jutro
22:50
Spoznajmo jih … beremo skupaj
22:55
Videospot dneva
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
NAJ VIŽA
11:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš
18:40
Regionalne novice
18:45
Videospot dneva
18:50
Spoznajmo jih … beremo skupa
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Popotniške razglednice, Od neba do zemlje
21:00
Regionalne novice 3
21:05
POP CORN, Tomcat, Janez Bončina Benč
22:05
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
Spoznajmo jih … beremo skupaj
23:15
Videospot dneva
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Videostrani, obvestila