Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Daniele Gatti conducts Salome by Strauss at the Dutch National Opera & Ballet Amsterdam
10:20
Falla, Albéniz - Rocío Márquez, Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
11:40
InterMezzo
12:30
Coppelia by the Bordeaux Opera Ballet - Teatro La Fenice
14:15
Mata Hari by Ted Brandsen, Dutch National Ballet
16:10
InterMezzo
16:30
Daniil Trifonov - Bach, Beethoven, Liszt
18:25
Tugan Sokhiev and the Orchestre du Capitole de Toulouse: Azagra, Beethoven, Bartok
19:45
InterMezzo
20:30
Mozart's Mitridate at the Théâtre des Champs-Elysées
23:30
Quincy Jones - 1961
00:00
John Escreet trio - Bimhuis
01:00
Anouar Brahem, Dave Holland, Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
02:35
Otis Taylor - Sons d'hiver
03:25
All stars band: Lenny White, Biréli Lagrene, Antonio Farao, Eddie Gomez - Jazz en Baie
04:30
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Riccardo Chailly conducts Rossini's Petite Messse Solennelle
09:55
Kristjan Järvi conducts Pärt and Mahler Estonian National Symphony Orchestra
11:30
InterMezzo
12:30
Tom Harrell feat. Esperanza Spalding - Jazz a Vienne
13:25
Delvon Lamarr Organ Trio - Festival International de Jazz de Montréal
14:10
Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
15:35
InterMezzo
16:00
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Mahler's Symphony No 8
17:50
Don Pasquale by Donizetti at La Monnaie, Brussels
20:05
InterMezzo
20:30
Orchestre philharmonique de Monte-Carlo and Kazuki Yamada: Debussy, Liszt, Ravel
22:05
Tugan Sokhiev and the Orchestre du Capitole de Toulouse: Weber, MacMillan, Prokofiev
23:30
Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
00:50
Naissam Jalal - Banlieues Bleues
01:50
Orchestre National de Jazz /Olivier Benoit : EUROPA 'Paris' - DJazz Festival de Nevers
02:50
Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montréal
04:00
Juan José Mosalini et Sandra Rumolino - Alma de Tango - Au Fil des Voix
04:45
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Carmen by Johan Inger, Compania Nacional de Danza
09:50
Giselle at the Mariinsky Theater
11:45
InterMezzo
12:30
Carmen by Bizet at the Opéra Royal de Wallonie
15:30
InterMezzo
16:30
Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
18:00
Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra: Stravinsky and Dorman
19:20
InterMezzo
20:30
The Fountain of Bakhtchisarai, Mariinsky Theater Ballet
22:20
Romeo and Juliet by Petr Zuska, National Ballet of Prague
00:05
Otis Taylor - Sons d'hiver
01:00
Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival International de Jazz de Montréal
02:15
Polar Bear - Südtirol Jazz Festival
03:10
Émile Parisien & Vincent Peirani - BELLE ÉPOQUE
05:00
InterMezzo