Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Andorra - Albania
08:15
WTA Premier & ATP Masters Miami: Dimitrov - Thompson + Ka. Pliskova - Putintseva
11:15
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Portugal - Serbia
13:00
NBA: Charlotte - Boston
14:45
Fudbal - prijateljska: Azerbaijan - Lithuania
16:30
Fudbal Kvalifikacije za EP - Pregled 1. kola
17:15
Košarka VTB liga: Khimki - Astana
18:45
Futsal Coppa Italia - FINALE
20:30
NBA Live
20:45
Fudbal - prijateljska: Czech R. - Brazil, v živo
22:45
KHL Ice Week
23:00
NBA Weekly: The Way We Ball - China
23:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Norway - Sweden
01:15
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Bosnia & Herzegovina - Greece
03:00
Segunda division: Elche - Alcorcon
04:45
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Malta - Spain
06:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Armenia - Finland
08:15
F1 - GP Confidential
08:40
WTA Premier 1/4 Finale & ATP Masters 1/8 Finala Miami
13:00
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Switzerland - Denmark
14:45
NBA: Milwaukee - Cleveland
16:30
Pregled NASCAR: Martinsvile
17:30
Pregled Segunda division
18:30
Pregled Judo Grand Prix: Marrakesh
19:00
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Montenegro - England
20:45
Košarka VTB liga: Tsmoki Minsk - Lokomotiv
22:15
Pregled Judo Grand Slam: Ekateriburg
22:45
F1 - GP Confidential
23:15
La Liga magazin
23:45
ATP Uncovered
00:15
NBA Live
00:30
Fudbal Kvalifikacije za EP - Pregled 2. kola
01:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: R. Ireland - Georgia
03:15
Turska košarka: Fenerbahce - Tofas
04:45
League 1: Walsall - Barnsley
06:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Italy - Liechtenstein
08:15
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Romania - Faroe Islands
10:00
NBA: Toronto - Oklahoma
11:45
Mountain Bike: Cape Epic (South Africa) - poslednja etapa
14:15
NBA Live
14:30
ATP Masters Miami & WTA Premier Miami - 1/4 Finala
18:00
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Portugal - Serbia
19:45
SK moments & Zlatni momenti YU sporta
20:05
Euroleague: Maccabi - Gran Canaria, v živo
22:00
Ekstremni svet sporta
22:30
In Cycle
22:55
Trans World Sport
23:45
NBA Action
00:15
Premier League Magazin
00:45
Mobil 1 The Grid
01:15
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Poland - Latvia
03:00
Segunda division: Rayo Majadahonda - Numancia
04:45
Euroleague: Barcelona - Budućnost