Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symphonies 3 & 6 by Tchaikovsky
07:45
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symphonies 1 & 5 by Tchaikovsky
09:15
InterMezzo
09:30
Lac by Jean-Christophe Maillot - Les Ballets de Monte-Carlo
11:05
Casse-Noisette Compagnie by J.C Maillot - Les Ballets de Monte-Carlo
12:50
InterMezzo
13:00
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Webern, Strauss, Franck
14:15
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Mahler's Symphony no 8
16:00
InterMezzo
17:00
Norma by Vicenzo Bellini - Teatro La Fenice
19:40
InterMezzo
21:00
Leonard Slatkin and the Orchestre National de Lyon: Copland, Gershwin, Berlioz
22:40
Zubin Mehta and the Israel Philharmonic Orchestra: Liszt and Mahler
00:25
Ben Harper and Charlie Musselwhite - Jazz a Vienne
02:00
Paris - New York - Paris - CCN Ballet de Lorraine
03:15
Triple Bill #1 de Jann Gallois - Kader Attou - Mikey - Biennale de la Danse de Lyon
04:30
InterMezzo
05:15
Semiramide by Gioachino Rossini - Teatro La Fenice
09:15
InterMezzo
09:30
Osmo Vänskä and the Orchestre National de Lyon: Prokofiev, Bartók, Beethoven
11:05
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Blacher, Ravel, Rimsky-Korsakov
12:45
InterMezzo
13:00
Orlando Furioso by Vivaldi in Venice
15:40
InterMezzo
17:00
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symphonies 2 & 4 by Tchaikovsky
18:25
Bach: Cantatas BWV 34, 51, 31 & 191 - Pygmalion, Raphaël Pichon
20:00
InterMezzo
21:00
3 Cohen sextet - Jazz a la Villette
22:00
Portico Quartet - Jazz a la Villette
23:00
Archie Shepp All star 'Tribute to John Coltrane'
00:00
Becca Stevens at L'Olympia, Paris
00:35
InterMezzo
02:00
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Webern, Strauss, Franck
03:15
John Nelson conducts Berlioz's Requiem in London
04:50
InterMezzo
05:30
Paris - New York - Paris - CCN Ballet de Lorraine
06:45
Triple Bill #1 de Jann Gallois - Kader Attou - Mikey - Biennale de la Danse de Lyon
08:00
Yo Gee Ti De Mourad Merzouki - Biennale de la Danse de Lyon
09:05
InterMezzo
09:30
Joao Donato - Banlieues Bleues
10:20
Strata East All Star - Banlieues Bleues
11:15
The Sun Ra Centennial Arkestra with Marshall Allen - Banlieues Bleues
12:15
InterMezzo
13:00
L'Africaine by Meyerbeer - Teatro La Fenice
16:00
InterMezzo
17:00
Leonard Slatkin and the Orchestre National de Lyon: Copland, Gershwin, Berlioz
18:40
Zubin Mehta and the Israel Philharmonic Orchestra: Liszt and Mahler
20:25
InterMezzo
21:00
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symphonies 2 & 4 by Tchaikovsky
22:25
Bach: Cantatas BWV 34, 51, 31 & 191 - Pygmalion, Raphaël Pichon
00:00
L. Subramaniam at Philharmonie de Paris - Raga Night
01:10
InterMezzo
02:00
Orlando Furioso by Vivaldi in Venice
04:35
InterMezzo