Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ekonagajivček: Na kmetiji, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5791. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesnih uric Bibamiga, posnetek l
11:00
Sledi korakov: Prvi kavarniški večer, pogovorna oddaja
11:45
Uspešno leto v BSC Kranj, pogovorna oddaja
12:00
Videostrani
14:55
Med rudarji: 4.dritl, oddaja
15:30
Kasaške dirke po Sloveniji, Ljubljana, novoletna dirka
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodobnik TV
18:40
Gorenjska poročila, 5792. informativna oddaja
19:00
Smučarski tek politikov, diplomatov in gospodarstvenikov, reportaža
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Skrbimo za zdravje: Smučarske poškodbe izobraževalna oddaja
21:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5792. informativna oddaja
22:00
Večer glasbe Lojzeta Slaka, 2. del
23:40
Gorenjska poročila, 5792. informativna oddaja
00:00
1. kavarniški večer: boj z boleznijo, pogovorna oddaja
01:20
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Pingvin, otroška oddaja
09:30
Do tiste stezice, ekološka pravljica
09:40
Gorenjska poročila, 5792. informativna oddaja
10:00
Razvojna okrogla miza na Jesenicah, posnetek
10:30
26. Jurčičev pohod, reportaža
11:00
Prešernov smenj 2019 v Kranju, reportaža
11:30
Smučarski tek politikov, diplomatov in gospodarstvenikov, reportaža
12:00
Videostrani
14:50
Program Svit, kako sodelovati? 5. del izobraževalne serije
15:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
16:00
Branju prijazne občine, reportaža
16:20
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 5793. informativna oddaja
19:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
19:20
Morda niste vedeli: Cerkev Marijinega vnebovzetja Čemšenik, oddaja
20:00
Dora: Andrej Šifrer, pogovorna oddaja
21:00
Med rudarji: 4.dritl, oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5793. informativna oddaja
22:00
Sledi korakov: Čebelar Jože Pikelj, pogovorna oddaja
23:00
Osrednja proslava ob prazniku Občine Žirovnica, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5793. informativna oddaja
00:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
01:35
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Prešernov smenj v Kranju, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5793. informativna oddaja
10:00
Okusi Radolce: Tržnica lokalnih dobrot, reportaža
11:00
Pustni karneval v Radovljici, reportaža
11:20
Razvojna okrogla miza na Jesenicah, posnetek
11:50
Uspešno leto v BSC Kranj, pogovorna oddaja
12:00
Videostrani
14:00
Dora: Andrej Šifrer, pogovorna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Osrednja proslava ob prazniku Občine Žirovnica, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5794. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Tokrat grem volit, oddaja
20:30
Mura Raba tour, oddaja
21:00
Sledi korakov: Prvi kavarniški večer, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5794. informativna oddaja
22:00
1. kavarniški večer: boj z boleznijo, pogovorna oddaja
23:00
Smučarski tek politikov, diplomatov in gospodarstvenikov, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5794. informativna oddaja
00:00
Alpska hokejska liga, SIJ Acroni Jesenice- HK SŽ Olimpija, posnetek tekme
01:00
Videostrani