Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
AKTUALNO
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Kmetijski razgledi
18:30
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Cvetka Bevc, Cigaretni dim
18:35
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2705. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Feldban-Godovič-Idrija
21:00
Revija zmagovalcev festivalov NZ glasbe Vinska Gora 2019 - 1. del
22:25
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Cvetka Bevc, Cigaretni dim
22:30
Videospot dneva
22:35
Iz oddaje Dobro jutro
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2705. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
11:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Žogarija 10: Vrhnika 1/2 slovensko finale
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Primož Čučnik, Sedem kilometrov pesmi
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Na obisku … pri Emilu Šterbenku
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN: Orlek, Nina Donelli, Karra, Tretji kanu
22:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Primož Čučnik, Sedem kilometrov pesmi
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Na obisku … pri Emilu Šterbenku
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka praznujeta 15 let
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Miriam Drev, Umaknjen vase
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA: Ansambel Svetlin, Navihani muzikanti
21:15
Regionalne novice
21:20
Kmetijski razgledi
21:50
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Miriam Drev, Umaknjen vase
21:55
Videospot dneva
22:00
Iz oddaje Dobro jutro
22:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Nočni program