Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
06:45
Serie A... Komentator: Luka Potočnik.
08:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
10:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:00
NHL... Komentator: Luka Cotič.
13:55
Hrvaška liga... Komentator: Žiga Ikič.
15:35
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
17:25
Turška liga, ženske... Komentator: Blaž Magdič.
19:30
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
21:30
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
23:15
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
01:15
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
03:00
Ligue 1... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
07:00
Hrvaška liga... Komentator: Žiga Ikič.
09:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
11:00
Avstralska liga... Komentator: Nejc Mravlja.
12:55
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
14:45
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
15:15
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
15:45
Avstralska liga... Komentator: Luka Cotič.
17:25
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
19:15
Ultimate Rush... Komentator: Marko Premrl.
19:45
Španska liga... Komentator: Marko Premrl.
19:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
21:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
23:15
NHL... Komentator: Uroš Puš.
01:15
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
Turška liga... Komentator: Blaž Magdič.
05:00
Champions Cup... Komentator: Grega Sever.
07:00
Reli... Komentator: Aljoša Novak.
07:15
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
08:45
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
09:45
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
10:45
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
12:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
13:40
Bundesliga... Komentator: Grega Sever.
15:30
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
16:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
18:45
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
18:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
20:45
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
22:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
23:45
EHF Liga prvakinj... Komentator: Gregor Gajšek.
01:15
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.