Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

RTS Svet
05:49
Verski kalendar
06:00
Vesti
06:05
Jutarnji program
08:00
Jutarnji dnevnik
08:30
Jutarnji program
09:00
Vesti
09:05
Jutarnji program
09:58
Gordan Mihić Kante ili kese je televizijski film za koji je scenario napisao Gordan Mihić, jedan od najvećih srpskih dramaturg. Kante ili kese Kante ili kese Na sastanku kućnog saveta treba da se reši problem iznošenja i bacanja smeća. Dilema je sledeća: da li smeće ostavljati u kante, kao što to čine već godinama, ili u kese, što je novi predlog. Svakako, tokom sastanka, na red dolaze i drugi problemi sa kojima se svakodnevno susreće kućni savet, a samim tim razotrkivaju se i razlike u stavovima kod stanara. Drugim rečima, sastanak je prava prilika za predstavljanje našeg mentaliteta. Kante ili kese Uloge tumače: Danilo Bata Stojković, Maja Čučković, Tatjana Likjanova, Olivera Marković, Petar Kralj, Đorđe Pura, Milutin Butković, Taško Načić. Kante ili kese Urednik ciklusa: Marko Novaković Režija: Dragoslav Lazić Scenario: Gordan Mihić Direktor fotografije: Aleksandar Radosavljević Scenograf: Vladislav Lalicki Kostimograf: Lidija Vidmar Montažer: Radomir Todorović Kante ili kese.
10:51
Datum
10:58
Trag: Andrićevi dani beogradski, aktuelno dokumentarni program
11:24
Koncert Slavka Banjca
12:14
Slagalica, kviz
12:36
Verski kalendar
12:48
Moć medijske manipulacije, program za dijasporu, program za dijasporu, r.
13:03
Nit umetnosti Gradimira Smuđe, program za dijasporu, r.
13:17
Lov i ribolov: Ribolovci iz Kladova, 1.deo, reportaža 2 deo, r.
13:45
Nauka u pokretu
14:10
Vojna akademija, r.
15:05
Porodično blago, r.
16:00
Olimpijsko popodne, zabavni program
17:00
Ovo je Srbija
17:45
Beogradska hronika
18:25
Oko / Oko magazin
18:45
Datum, dokumentarni program, r.
19:00
Slagalica, kviz
19:30
Dnevnik
20:05
Porodično blago, r.
21:10
To će biti test za kadete - da li su imuni na draži beogradskih sponzoruša, i koliko su verni svojim devojkama... Na žurci će se pojaviti i Vlado Georgiev kome će posebno zapasti za oko jedna od naših junakinja kadetkinja... Videćemo i Džakovića okruženog buljukom zgodnih devojaka koje netremice slušaju njegovu tužnu priču... Ipak, za jedan od naših romantičnih parova ova žurka će biti preveliko iskušenje... Vojna akademija Pored toga, saznaćemo jednu srećnu vest - neko je na putu da postane otac, a neko da osnuje novu političku stranku!... Glume: Radovan Vujović, Tijana Pečenčić, Ivan Mihailović, Bojan Perić, Jelisaveta Orašanin, Branko Janković, Dragana Dabović, Tamara Dragičević, Nikola Rakočević, Nevena Ristić, Anja Stanić, Ljubomir Bandović, Miloš Timotijević, Branislav Lečić, Nebojša Milovanović, Olga Odanović, Haris Burina, Feđa Stojanović, Vlasta Velisavljević, Dara Džokić, Jelica Sretenović, Milica Mihajlović, Ivana Mihić, Vojislav Brajović, Slobodan Stefanović i dr. Scenario: Boban Jevtić i Dejan Zečević (po motivima filmske priče Gordana Mihića) Reditelj: Dejan Zečević Producent: Nebojša Nele Garić Dir. fotografije: Zoran Petrović i Nebojša Bašić Montažer: Aleksandar Popović Scenograf: Zorana Petrov Kostimograf: Lana Pavlović Kompozitor: Nemanja Mosurović.
21:47
Velika iluzija, filmski program
22:16
Mira Adanja Polak - ekskluzivno: Ne govorim japanski, zabavni program, r.
23:01
Sve boje života, opšteobrazovni program, r.
23:30
Moć medijske manipulacije, program za dijasporu, program za dijasporu, r.
23:45
Kulturni dnevnik
00:01
TV Teatar: Edmund Kin
01:45
Nauka u pokretu
02:10
Nit umetnosti Gradimira Smuđe, program za dijasporu, r.
02:25
Slagalica, r.
02:50
Oko, r. / Oko magazin, r.
03:22
Lov i ribolov: Ribolovci iz Kladova, 1.deo, reportaža , r.
03:50
Tamburica fest 2018 - Zvonko Bogdan, muzički program 2, r.
04:55
Kante ili kese, igrani program, r.
05:49
Verski kalendar
06:00
Vesti
06:05
Jutarnji program
08:00
Jutarnji dnevnik
08:30
Jutarnji program
09:00
Nebeska udica
10:30
Gastronomad, zabavni program, r.
10:45
Maska, igrani program, r.
12:00
Trag: Borisav Stanković, aktuelno dokumentarni program 1, r.
12:30
Slagalica, kviz
12:55
Verski kalendar, aktuelno dokumentarni program, r.
13:05
Kroz Srbiju: Čovek od slame vekovima ,program za dijasporu, r.
13:30
Kvadratura kruga: Glamoč, aktuelno dokumentarni program, r.
14:05
Vojna akademija, r.
15:00
Porodično blago, r.
16:00
Olimpijsko popodne, zabavni program
17:00
Ovo je Srbija
17:45
Beogradska hronika
18:25
Oko/Oko magazin
18:45
Datum,dokumentarni program, r.
19:00
Slagalica, kviz
19:30
Dnevnik
20:05
Porodično blago, r.
21:05
U epizodi se ponovo pojavljuje Vlado Georgijev koji se sve više zanima za buduću oficirku Roksi... Kako će mu ona odgovoriti? Za to vreme njena ekstravagantna sestra Ivana imaće jednu neočekivanu romantičnu noćnu posetu... Šašvari je beskrajno povređena i ljuta na Mirka zbog prevare... Između najmlađeg para, Bise i Lakija, doći će takođe do pomaka... Posle burne noći, čeka ih buran dan na terenu!... Vojna akademija Glume: Radovan Vujović, Tijana Pečenčić, Ivan Mihailović, Bojan Perić, Jelisaveta Orašanin, Branko Janković, Dragana Dabović, Tamara Dragičević, Nikola Rakočević, Nevena Ristić, Ljubomir Bandović, Miloš Timotijević, Branislav Lečić, Nebojša Milovanović, Olga Odanović, Haris Burina, Feđa Stojanović, Vlasta Velisavljević, Dara Džokić, Jelica Sretenović, Milica Mihajlović, Ivana Mihić, Vojislav Brajović, Slobodan Stefanović i dr. Scenario: Boban Jevtić i Dejan Zečević (po motivima filmske priče Gordana Mihića) Reditelj: Dejan Zečević Producent: Nebojša - Nele Garić Dir. fotografije: Zoran Petrović i Nebojša Bašić Montažer: Aleksandar Popović Scenograf: Zorana Petrov Kostimograf: Lana Pavlović Kompozitor: Nemanja Mosurović.
21:55
Željko Vasić u Sava centru, muzički program
22:45
Emisija iz kulture
23:15
Emisija iz kulture
00:00
Dnevnik
00:15
Kulturni dnevnik
00:30
Dragan Nikolić.
02:00
Vesti (03.00, 04.00, 05.00)
02:05
Program za dijasporu, r.
02:30
Slagalica,r
03:03
Oko/Oko magazin, r.
03:33
Zlatna ploča - Marinko Rokvić, muzički program, r.
04:35
Maska, igrani program, r.
05:47
Verski kalendar
06:00
Vesti
06:05
Jutarnji program
08:00
Jutarnji dnevnik
08:30
Jutarnji program
09:00
Nije nego, r.
10:30
Gastronomad, zabavni program, r.
10:45
Vesti
11:00
Napadač, igrani program, r.
12:05
Trag: Borisav Stanković, aktuelno dokumentarni program 2, r.
12:35
Slagalica, kviz
12:55
Verski kalendar, aktuelno dokumentarni program, r.
13:05
Kroz umetnost ,program za dijasporu, r
13:20
Karmen, jedna tragedija, program za dijasporu, r.
13:35
Ide Mile - kolaž 5, muzički program, r.
14:10
Vojna akademija, r.
15:05
Porodično blago, r.
16:00
Olimpijsko popodne, zabavni program
17:00
Ovo je Srbija
17:45
Beogradska hronika
18:25
Oko/Oko magazin
18:45
Datum, dokumentarni program, r.
19:00
Slagalica, kviz
19:30
Dnevnik
20:05
Porodično blago, r.
21:05
Vojna akademija
22:05
Magazin Srbija na vezi, program za dijasporu, r. / Srbija na vezi, program za dijasporu, r.
22:30
Medijska mreža srpske dijaspore:program za dijasporu
23:00
Za sva vremena, program za dijasporu
23:30
Tranzionik, opšteobrazovni program, r.
00:05
Dnevnik
00:25
Kulturni dnevnik
00:40
Bunt, muzički program
01:10
Studio znanja: Optimizam, opšteobrazovni program
02:00
Vesti (03.00, 04.00, 05.00)
02:10
Nauka u pokretu: Dual - EDU, naučni program, r.
02:35
Magazin Srbija na vezi, program za dijasporu, r. / Srbija na vezi, program za dijasporu, r.
03:03
Slagalica, r.
03:30
Oko/Oko magazin, r.
04:03
Ide Mile - kolaž 5, muzički program, r.
04:45
Napadač, igrani program, r.