Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2842. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 34
11:25
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:20
Iz oddaje Dobro jutro
13:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
ROBO TV 15
18:20
IZ NAŠEGA ARHIVA: Začarana Ela, Gledališka predstava Vrtca Velenje, 2011
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Ajša Pavšek, tolkala, GŠ Velenje
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Ustvarjalno o ustvarjalnosti, gost Goran Horvat, 2008
20:55
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:00
IZBRANO IZ ARHIVA: POP CORN: Šank Rock, 2003
22:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Ajša Pavšek, tolkala, GŠ Velenje
22:20
Videospot dneva
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
IZBRANO IZ ARHIVA: Ustvarjalno o ustvarjalnosti, gost Goran Horvat, 2008
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Očistimo gozdiček, Gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
IZ NAŠEGA ARHIVA: LAHKO NOČ, OTROCI! Šivilja in škarjice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Urban Verboten, tuba, GŠ Velenje
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Glasbeni labirint, oddaja o narodno-zabavni glasbi 14
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Urban Verboten, tuba, GŠ Velenje
21:10
Potovanje med zgodovino in lepotami Dolomitov, 2. del
21:45
IZBRANO IZ ARHIVA: Ištar Antares, Človek iz vesolja se vrača, 1996
22:55
Videospot dneva
23:00
Iz oddaje Dobro jutro
23:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:20
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
IZBRANO IZ ARHIVA: Pot k sreči, 2006
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:05
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
MIŠ MAŠ, oddaja za otroke
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Petja Emeršič, klavir, GŠ Velenje
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
IZBRANO IZ ARHIVA, Popotniške razglednice: Peru, 1999
20:55
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:00
IZBRANO IZ ARHIVA: POP CORN: Šank Rock, 2003
22:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Petja Emeršič, klavir, GŠ Velenje
22:20
Videospot dneva
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program