Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
Una Oda al Tiempo (an ode to time) by Maria Pagés
07:25
Federico Segun Lorca by Eva Yerbabuena
09:00
InterMezzo
09:30
Gillles Peterson - Sing Jazz Festival
11:05
Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
12:30
InterMezzo
13:00
Lady Macbeth of Mtsensk by Shostakovich at the Opéra national de Paris
16:15
InterMezzo
17:00
Pygmalion, Stéphane Degout and Raphaël Pichon: Schubert, Schumann, Weber
18:35
Daniel Harding and the Orchestre de Paris : Mahler's Symphony No. 2
20:00
InterMezzo
21:00
Kent Nagano and the Orchestre Symphonique de Montréal: Debussy, Wagner, Stravinsky
22:35
The City of Birmingham Symphony Orchestra, Sheku Kanneh-Mason and Mirga Gražinyte-Tyla: Howell, Elgar, Knussen, Weinberg
00:20
Christian McBride's New Jawn - Malta Jazz Festival
01:35
InterMezzo
02:00
Lady Macbeth of Mtsensk by Shostakovich at the Opéra national de Paris
05:15
InterMezzo
06:00
Daniel Harding and the Orchestre de Paris : the 50th anniversary concert
07:40
Orchestre de Paris, Ariane Matiakh: Fauré, Strauss
09:00
InterMezzo
09:30
Roberto Alagna and Elina Garanca Sing Carmen by Bizet at the Metropolitan Opera
12:50
InterMezzo
13:00
Una Oda al Tiempo (an ode to time) by Maria Pagés
14:30
Federico Segun Lorca by Eva Yerbabuena
16:00
InterMezzo
17:00
Thomas Hengelbrock and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Dvorak
18:30
Daniele Gatti, Janine Jansen and the Royal Concertgebouw Orchestra: Bruch, Mahler
20:00
InterMezzo
21:00
Lulu by Berg at the Metropolitan Opera
00:00
Dhafer Youssef 'Diwan of Beauty and Odd'
01:10
InterMezzo
02:00
Gianandrea Noseda conducts the War Requiem by Britten at the Concertgebouw
03:35
Daniel Harding and the Orchestre de Paris : Mahler's Symphony No. 2
05:00
InterMezzo
06:00
Pygmalion, Stéphane Degout and Raphaël Pichon: Schubert, Schumann, Weber
07:35
Bernard Haitink, Mitsuko Uchida and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Bruckner
09:25
InterMezzo
09:30
Thomas Hengelbrock and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Dvorak
11:00
Daniele Gatti, Janine Jansen and the Royal Concertgebouw Orchestra: Bruch, Mahler
12:30
InterMezzo
13:00
Charlie Parker / Bird with strings revisited at the Philharmonie de Paris
14:35
Monty Alexander & The Harlem Kingston Express - Philharmonie de Paris
16:00
InterMezzo
17:00
Luisa Miller by Verdi at the Metropolitan Opera
19:40
InterMezzo
21:00
Daniel Harding and the Orchestre de Paris : the 50th anniversary concert
22:40
Orchestre de Paris, Ariane Matiakh: Fauré, Strauss
00:00
Gillles Peterson - Sing Jazz Festival
01:35
InterMezzo
02:00
Roberto Alagna and Elina Garanca Sing Carmen by Bizet at the Metropolitan Opera
05:15
InterMezzo