Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljica: Samovšečne ladje
09:30
Aktualno v občini Radovljica, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 6282. informativna oddaja
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
10:20
S teboj lahko, 4. del
11:10
Gorjanski šampijoni prihajajo na olimpijado
12:00
Videostrani
14:50
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
15:05
Na Kalskem brjarju
16:35
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6283. informativna oddaja
19:00
V objemu domovine
19:20
Sledi korakov: Rudi Medved
20:00
Zapojmo skupaj 2020
20:45
Robo TV
21:00
Križ mladih ne boli zaradi poškodbe
21:40
Gorenjska poročila, 6283. informativna oddaja
22:00
Spletni Gregorjev koncert: Pihalni orkester Občine Šenčur
23:20
Klepetalnica – 130 let smrti Franca Miklošča
23:40
Gorenjska poročila, 6283. informativna oddaja
00:00
Studio Evropa: pogovor o aktualnem dogajanju v EU
02:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6283. informativna oddaja
10:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
11:00
Mojster Joža Bertoncelj in kroparsko umetno kovaštvo
11:30
Predstavitev ECE Sonce
13:00
Videostrani
14:00
Osveščanje o bolezni: psoriatična bolezen
14:40
Štiri tačke, oddaja o živalih
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Robo TV
17:15
Oddaja za vas in mesto
18:40
Gorenjska poročila, 6284. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Na Kalskem brjarju
20:55
Morda niste vedeli: Dom za starejše
21:40
Gorenjska poročila, 6284. informativna oddaja
22:00
Življenje in delo Vitomila Zupana
23:40
Gorenjska poročila, 6284. informativna oddaja
00:00
AHL: HDD SIJ Acroni Jesenice: HK SŽ Olimpija
02:05
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Štiri tačke, oddaja o živalih
09:40
Gorenjska poročila, 6284. informativna oddaja
10:00
Sledi korakov: Rudi Medved
11:10
Predstavitev monografije Prešernovi nagrajenci za fotografijo
12:05
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6285. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Štiri tačke, oddaja o živalih
20:00
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
21:00
Osveščanje o bolezni: psoriatična bolezen
21:40
Gorenjska poročila, 6285. informativna oddaja
22:00
Večja od vseh, predstava PGK
22:20
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6285. informativna oddaja
00:00
Planet Slovenija
01:17
Videostrani