Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Ambronay Festival: Les Arts Florissants, William Christie
07:02
Ambronay Festival: Ensemble Les Ombres, Eva Zaicik
08:08
Jordi Savall in Granada: Dialogue of Christian, Jewish and Muslim music
08:58
InterMezzo
09:30
Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra: opening night 2016-2017
10:54
Andris Nelsons and the Royal Concertgebouw Orchestra: Beethoven, Dean, Scriabin
12:30
InterMezzo
13:00
Ron Carter Quartet Foursight Quartet - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
14:00
Richard Galliano & the NOSPR - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
15:00
Richard Galliano & Ron Carter duo - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
16:00
InterMezzo
17:00
I Capuleti e i Montecchi by Bellini at the Liceu, Barcelona
19:30
InterMezzo
21:00
Les Siecles and Pablo Heras-Casado: Debussy
22:30
Orchestre National de Lille, Alexandre Bloch: Mahler's Seventh Symphony
00:00
R+R=NOW (Glasper, Scott, Hodge, McFerrin...) - Jazz a Vienne
01:00
InterMezzo
02:00
Verdi's Aida at the Liceu, Barcelona
04:37
InterMezzo
06:00
Ron Carter Quartet Foursight Quartet - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
07:00
Richard Galliano & the NOSPR - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
08:00
Richard Galliano & Ron Carter duo - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
09:00
InterMezzo
09:30
I Capuleti e i Montecchi by Bellini at the Liceu, Barcelona
12:02
InterMezzo
13:00
Ambronay Festival: Les Arts Florissants, William Christie
14:02
Ambronay Festival: Ensemble Les Ombres, Eva Zaicik
15:10
Jordi Savall in Granada: Dialogue of Christian, Jewish and Muslim music
16:00
InterMezzo
17:00
Una Oda al Tiempo (an ode to time) by Maria Pagés
18:30
Bodas de Sangre by Antonio Gades - Teatro Real
19:20
La Pastorale de Thierry Malandain - Théâtre National de chaillot
20:40
InterMezzo
21:00
Falstaff by Verdi at the Teatro Real, Madrid
23:11
InterMezzo
00:00
Roberto Fonseca solo - Festival International de Jazz de Montréal
01:10
InterMezzo
02:00
Philippe Herreweghe, Yefim Bronfman and the Royal Concertgebouw Orchestra: Beethoven, Brahms
03:30
Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra: Wagner, Liszt, Berlioz
05:06
InterMezzo
06:00
Verdi's Aida at the Liceu, Barcelona
08:42
InterMezzo
09:30
Ambronay Festival: Cappella Mediterranea, Leonardo García Alarcón
10:31
Ambronay Festival: Sollazzo Ensemble
11:32
Javier Perianes in Granada: Falla, Debussy, Albéniz
12:33
InterMezzo
13:00
Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra: opening night 2016-2017
14:24
Andris Nelsons and the Royal Concertgebouw Orchestra: Beethoven, Dean, Scriabin
16:00
InterMezzo
17:00
Ron Carter Quartet Foursight Quartet - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
18:00
Richard Galliano & the NOSPR - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
19:00
Richard Galliano & Ron Carter duo - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
20:00
InterMezzo
21:00
Una Oda al Tiempo (an ode to time) by Maria Pagés
22:30
Bodas de Sangre by Antonio Gades - Teatro Real
23:15
Snow White by Angelin Preljocaj - Théâtre National de Chaillot
00:47
Juan Carmona Septet - Jazz a vienne
01:50
InterMezzo
02:00
Ron Carter Quartet Foursight Quartet - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
03:00
Richard Galliano & the NOSPR - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
04:00
Richard Galliano & Ron Carter duo - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
05:00
InterMezzo