Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Štiri tačke, oddaja o živalih
09:40
Gorenjska poročila, 6179. informativna oddaja
10:00
10 let čudovitih svetov
10:20
Novosti na knjižnem trgu
10:35
Sledi korakov: Vsestranski umetnik Goran Ajtič
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6180. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Idrijska dediščina živega srebra
20:00
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
21:00
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
21:40
Gorenjska poročila, 6180. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6180. informativna oddaja
00:00
V Slakovi zidanici
01:00
Videostrani
08:00
Rdeča kapica, otroška igrica
08:20
Čarodej Toni, predstava
08:45
Mi znamo, otroška serija
09:40
Gorenjska poročila, 6180. informativna oddaja
10:00
Idrijska dediščina živega srebra
10:30
Skrbimo za zdravje: Kvantna medicina
13:15
Za zdravje, oddaja o zdravju
13:25
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
14:45
Med rudarji: Vojo Vračević
15:00
Pogovor z udeleženci 52. Mednarodnega srečanja pisateljev na Bledu
15:50
GFP Kranj se predstavi
16:20
Dora – nedeljski pogovori: Teodora Petraš
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:20
Na Gradu Rihemberg na okrog
18:40
Gorenjska poročila, 6180. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Raziskovanje in varstvo netopirjev v Parku Škocjanske jame
20:40
V zakulisju: Roman Kukovič
21:20
Novosti na knjižnem trgu
21:40
Gorenjska poročila, 6180. informativna oddaja
22:00
23. Festival slovenskega filma, zaključna prireditev
23:40
Gorenjska poročila, 6180. informativna oddaja
00:00
Z borelo od vodnjaka do vodnjaka
01:50
Videostrani
08:00
Pravljične minute za najmlajše
08:30
Mojca Pokraculja, otroška igrica
08:35
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6176. informativna oddaja
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
10:30
Nedeljska Sveta maša
11:30
GFP Kranj se predstavi
12:00
Aktualno v občini Radovljica
12:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
13:35
Na Gradu Rihemberg na okrog
15:50
Skrbimo za zdravje: Kvantna medicina
14:40
Starodobnik TV, oddaja
16:40
Med rudarji: Vojo Vračević
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 6177. informativna oddaja
19:00
Pogovor z udeleženci 52. Mednarodnega srečanja pisateljev na Bledu
19:30
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
20:00
Dora - nedeljski pogovori: Teodora Petraš
21:00
V zakulisju: Roman Kukovič
21:40
Gorenjska poročila, 6178. informativna oddaja
22:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
22:30
GFP Kranj se predstavi
23:00
Bojan Križaj, naš junak in zmagovalec, posnetek razstave
23:40
Gorenjska poročila, 6179. informativna oddaja
00:00
“Zaigraj i zapjevaj”, folklorni festival
01:40
Videostrani