Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Dianne Reeves - Jazz a la Villette
06:50
Laurent de Wilde & Ray Lema - Jazz a la Villette
07:40
Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
08:35
InterMezzo
09:30
Alcione by Marin Marais at the Opéra-Comique
12:35
InterMezzo
13:00
Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
14:30
Seong-Jin Cho at the Verbier Festival: Debussy, Schumann, Chopin
16:00
InterMezzo
16:40
Giselle at the Mariinsky Theater
18:30
The Bronze Horseman - Mariinsky Theater Ballet
20:45
InterMezzo
21:00
The Flying Dutchman by Wagner at the Teatro Real de Madrid
23:19
InterMezzo
00:00
An Evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
01:30
InterMezzo
02:00
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 1 & 3
03:25
Michel Dalberto and the Novus Quartet: Franck
04:50
InterMezzo
06:00
The Flying Dutchman by Wagner at the Teatro Real de Madrid
08:20
InterMezzo
09:30
Evgeny Kissin at the Verbier Festival: Chopin, Schumann, Debussy, Scriabin
10:50
Beatrice Rana - Paris Mezzo Festival
12:30
InterMezzo
13:00
Michel Dalberto plays Fauré
14:20
The Orchestre National de Lille and Alexandre Bloch: Mozart, Mahler
15:25
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
16:50
InterMezzo
17:00
Dianne Reeves - Jazz a la Villette
17:50
Laurent de Wilde & Ray Lema - Jazz a la Villette
18:40
Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
19:35
InterMezzo
21:00
Giselle at the Mariinsky Theater
22:50
The Bronze Horseman - Mariinsky Theater Ballet
01:00
Gary Bartz invites Kirk Lightsey Trio - Jazz a Foix
02:00
Dianne Reeves - Jazz a la Villette
02:50
Laurent de Wilde & Ray Lema - Jazz a la Villette
03:35
Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
04:30
InterMezzo
05:40
Michel Dalberto plays Fauré
06:55
The Orchestre National de Lille and Alexandre Bloch: Mozart, Mahler
08:00
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
09:20
InterMezzo
09:30
Giselle at the Mariinsky Theater
11:25
InterMezzo
13:00
The Orchestre National de Lille plays Berlioz, Parra, Khachaturian and Stravinsky
15:00
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 2 & 4
16:10
InterMezzo
17:00
Hamlet by Ambroise Thomas at the Opéra-Comique
20:00
InterMezzo
21:00
Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
22:30
Seong-Jin Cho at the Verbier Festival: Debussy, Schumann, Chopin
00:00
Orlando Poléo - Jazz a Foix
01:00
InterMezzo
01:40
Giselle at the Mariinsky Theater
03:30
The Bronze Horseman - Mariinsky Theater Ballet
05:45
InterMezzo