Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1HD
06:03
Tana / Kjollefjord - 195 km.
08:35
Sint-Pieters-Leeuw / Lanaken - 204,4 km.
09:59
Tana / Kjollefjord - 195 km.
12:57
Tana / Kjollefjord - 195 km.
14:04
Sint-Pieters-Leeuw / Lanaken - 204,4 km.
15:00
Riemst / Sittard - 182,2 km.
16:28
Honningsvag / Hammerfest - 194 km.
19:26
Novice, prvič
20:55
Denver / Denver - 161,9 km.
22:34
Riemst / Sittard - 182,2 km.
22:58
Novice, prvič
01:29
Riemst / Sittard - 182,2 km.
03:00
D Gilbert (Eng) v M Williams (Wal).
05:02
Riemst / Sittard - 182,2 km.
06:03
Honningsvag / Hammerfest - 194 km.
08:34
Riemst / Sittard - 182,2 km.
10:00
Honningsvag / Hammerfest - 194 km.
13:00
Honningsvag / Hammerfest - 194 km.
14:00
Riemst / Sittard - 182,2 km.
14:31
Lacs de l'Eau d'Heure / Geraardsbergen - 215,6 km.
17:00
Kvalsund / Alta - 145,5 km.
18:15
FIA WEC - Silverstone (Eng).
19:07
Novice, prvič
19:15
Lacs de l'Eau d'Heure / Geraardsbergen - 215,6 km.
19:59
Cyclassics Hamburg - 250 km.
22:53
Novice, prvič
23:00
Kvalsund / Alta - 145,5 km.
01:26
Lacs de l'Eau d'Heure / Geraardsbergen - 215,6 km.
03:00
Quarter-finals: France U-20 (W) - Korea DPR U-20 (W).
04:00
Quarter-finals: Spain U-20 (W) - Nigeria U-20 (W).
05:00
Quarter-finals: Germany U-20 (W) - Japan U-20 (W).
06:00
Quarter-finals: England U-20 (W) - Netherlands U-20 (W).
10:30
Kolesarstvo: , DE, pon.
11:45
Quarter-finals: France U-20 (W) - Korea DPR U-20 (W).
12:45
Quarter-finals: Spain U-20 (W) - Nigeria U-20 (W).
13:45
Quarter-finals: Germany U-20 (W) - Japan U-20 (W).
14:45
Quarter-finals: England U-20 (W) - Netherlands U-20 (W).
15:45
Semi-finals: England - Japan.
18:00
Quarter-finals: Spain U-20 (W) - Nigeria U-20 (W).
19:15
Semi-finals: France - Spain.
21:25
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
21:35
Kolesarstvo: , DE, pon.
23:45
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
23:50
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
00:00
Semi-finals: England - Japan.
01:30
Semi-finals: France - Spain.
04:00
Kolesarstvo: , DE, pon.
05:00
Semi-finals: England - Japan.