Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:10
Carte blanche to Henri Texier - Jazz in Marciac
07:05
InterMezzo
08:30
Der Prozess by Martynas Rimeikis, Lithuanian Ballet
09:40
Sadeh 21 by Ohad Naharin | Batsheva - The young Ensemble Ohad Naharin, Théâtre national de Chaillot
11:00
InterMezzo
12:30
Il Trovatore by Verdi at the Opéra Royal de Wallonie
14:40
Mozart - Sophie Karthaüser, Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
15:45
InterMezzo
16:25
Il Trionfo del Tempo e del Disinganno by Haendel at the Festival d'Aix-en-Provence
18:45
Jean Rondeau and Thomas Dunford: Couperin, Visée, d'Anglebert, Forqueray
19:30
InterMezzo
20:30
Orchestre Philharmonique Royal de Liege and Christian Arming: Bartók, Orff
22:00
Estonian Festival Orchestra conducted by Paavo Järvi: Nielsen, Kancheli, Sibelius
23:40
Donald Brown all stars - Jazz en Tete
00:25
Chucho Valdés Quartet - Alfa Jazz Fest
02:00
Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
03:00
China Moses - Alfa Jazz Fest
04:05
Con Brio - Jazz a Vienne
05:30
An Evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
07:05
InterMezzo
08:30
Der Freischütz by Weber at la Scala, Milan
10:45
InterMezzo
12:30
Orchestre Philharmonique de Liege and Gergely Madaras: Boesmans, Ravel
14:10
Tempo Madaras
15:05
InterMezzo
16:30
Philippe Herreweghe conducts Bach at the Concertgebouw Brugge
18:50
Nevermind plays Telemann
19:45
InterMezzo
20:30
INTERMEZZO
22:05
Svetlana Zakharova, The Divine
23:15
InterMezzo
23:30
Chris Potter Trio featuring James Francies & Eric Harland - Jazz a Porquerolles
00:25
Kyle Eastwood - Jazz in Marciac
01:30
Con Brio - Jazz a Vienne
02:55
China Moses - Alfa Jazz Fest
04:00
Chucho Valdés Quartet - Alfa Jazz Fest
05:40
Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
06:50
InterMezzo
08:30
Christian Arming and the Orchestre Philharmonique Royal de Liege: Strauss, Walton, Rachmaninov
10:10
Orchestre Philharmonique Royal de Liege and Christian Arming: Bartók, Orff
11:45
InterMezzo
12:30
Lionel Meunier and Vox Luminis: Haendel
14:30
Borodin Quartet, Yuri Bashmet and Florent Héau play Mozart, Shostakovich and Brahms
16:10
InterMezzo
16:30
Kamasi Washington - Jazz sous les Pommiers
18:10
Gary Bartz invites Kirk Lightsey Trio - Jazz a Foix
19:10
InterMezzo
20:30
Mozart's Mitridate at the Théâtre des Champs-Elysées
23:30
Panorama circus feat. Logan Richardson & Médéric Collignon - Jazz a Porquerolles
00:30
China Moses - Alfa Jazz Fest
01:35
Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
02:35
Amaury Faye Trio - Jazz a Vienne
03:10
Guillaume Perret - Jazz a Vienne
04:30
Dave Holland trio feat. Chris Potter & Obed Calvaire - LOTOS Zadymka Festival
05:25
An Evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest