Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
Tchaikovsky - Royal Concertgebouw Orchestra, Elim Cham
07:50
Philippe Herreweghe, Yefim Bronfman and the Royal Concertgebouw Orchestra: Beethoven, Brahms
09:20
InterMezzo
09:30
Bernard Haitink, Mitsuko Uchida and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Bruckner
11:15
Gianandrea Noseda conducts the War Requiem by Britten at the Concertgebouw
12:50
InterMezzo
13:00
Gillles Peterson - Sing Jazz Festival
14:32
Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
16:00
InterMezzo
17:00
Lulu by Berg at the Metropolitan Opera
20:05
InterMezzo
21:00
Thomas Hengelbrock and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Dvorak
22:30
Daniele Gatti, Janine Jansen and the Royal Concertgebouw Orchestra: Bruch, Mahler
00:00
Joao Bosco - Malta Jazz Festival
01:25
InterMezzo
02:00
Luisa Miller by Verdi at the Metropolitan Opera
04:40
InterMezzo
06:00
Gillles Peterson - Sing Jazz Festival
07:35
Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
09:00
InterMezzo
09:30
Lulu by Berg at the Metropolitan Opera
12:35
InterMezzo
13:00
Tchaikovsky - Royal Concertgebouw Orchestra, Elim Cham
14:50
Philippe Herreweghe, Yefim Bronfman and the Royal Concertgebouw Orchestra: Beethoven, Brahms
16:20
InterMezzo
17:00
Una Oda al Tiempo (an ode to time) by Maria Pagés
18:26
Federico Segun Lorca by Eva Yerbabuena
20:00
InterMezzo
21:00
Roberto Alagna and Elina Garanca Sing Carmen by Bizet at the Metropolitan Opera
00:15
Robin McKelle - Jazz a Vienne
01:30
InterMezzo
02:00
Pygmalion, Stéphane Degout and Raphaël Pichon: Schubert, Schumann, Weber
03:30
Daniel Harding and the Orchestre de Paris : Mahler's Symphony No. 2
05:00
InterMezzo
06:00
Luisa Miller by Verdi at the Metropolitan Opera
08:40
InterMezzo
09:30
Kent Nagano and the Orchestre Symphonique de Montréal: Debussy, Wagner, Stravinsky
11:05
The City of Birmingham Symphony Orchestra, Sheku Kanneh-Mason and Mirga Gražinyte-Tyla: Howell, Elgar, Knussen, Weinberg
12:50
InterMezzo
13:00
Bernard Haitink, Mitsuko Uchida and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Bruckner
14:45
Gianandrea Noseda conducts the War Requiem by Britten at the Concertgebouw
16:20
InterMezzo
17:00
Gillles Peterson - Sing Jazz Festival
18:35
Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
20:00
InterMezzo
21:00
Una Oda al Tiempo (an ode to time) by Maria Pagés
22:29
Federico Segun Lorca by Eva Yerbabuena
00:00
Cory Henry & the Funk Apostles - Jazz a Vienne
01:25
InterMezzo
02:00
Gillles Peterson - Sing Jazz Festival
03:35
Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
05:00
InterMezzo