Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
05:25
ATP Masters Cup London (dublovi)
06:30
Portugalska liga: Santa Clara - Benfica
08:15
Eurocup: Ulm - Andorra
09:45
Španska liga: Atletico Madrid - Espanyol
11:30
Danska liga: Midtjylland - Copenagen
13:15
World Rally Cross - FINALE sezone: South Africa
15:15
NFL: San Francisco - Seattle
17:35
Pregled Segunda division
18:30
Eurocup: Rishon - Virtus, v živo
20:30
Na današnji dan & SK Moments
20:45
Eurocup: Unicaja - Arka, v živo
22:45
Premier League Netbusters
23:15
La Liga magazin
23:45
ATP Uncovered
00:15
Eurocup: Tofas - Partizan
01:45
Bayern TV (Bundesliga): Bayern - Dortmund
03:30
ATP Masters Cup London (dublovi)
04:45
ATP Masters Cup London (singl)
06:30
Holandska liga: Ajax - Utrecht
08:15
Portugalska liga: Boavista - Porto
10:00
Italijanska odbojka (M): Vibo Valentia - Sora
11:30
Eurocup: Monaco - Patras
13:00
Odbojka (M) - Kvalifikacije za LŠ (2nd leg): Vojvodina - Galati
14:45
Eurocup: Venezia - Lokomotiv
16:15
Juventus TV (Serie A): Juventus - Milan
18:00
Fudbal - priljateljska: Bulgaria - Paraguay, v živo
20:00
Euroleague: Panathinaikos - Alba, v živo
22:00
Premier League Magazin
22:30
Fast Zone
23:00
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Turkey - Iceland
00:45
Euroleague: Real Madrid - Barcelona
02:15
ATP Masters Cup London (dublovi)
03:30
ATP Masters Cup London (singl)
05:00
Odbojka (M) - Kvalifikacije za LŠ (2nd leg): Budva - Benfica
06:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: France - Moldova
08:10
Fudbal - Kvalifikacije za EP - Pregled (ČETVRTAK)
09:00
Moto GP Valencia: Moto 3 - Trening 1, v živo
09:55
Moto GP Valencia: Moto GP - Trening 1, v živo
10:55
Moto GP Valencia: Moto 2 - Trening 1, v živo
11:50
Ekstremni svet sporta
12:15
Trans World Sport
13:10
Moto GP Valencia: Moto 3 - Trening 2, v živo
14:10
Moto GP Valencia: Moto GP - Trening 2, v živo
15:05
Moto GP Valencia: Moto 2 - Trening 2, v živo
16:05
Moto-E: Valencia - Kvalifikacije, v živo
16:35
Euroleague: Efes - Zenit
18:00
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Armenia - Greece, v živo
20:00
Pregled japanske lige
20:30
Na današnji dan & SK Mix
20:45
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Switzerland - Georgia, v živo
22:45
NFL Gameday
23:15
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Romania - Sweden
01:00
Euroleague: Valencia - Bayern
02:30
ATP Masters Cup London (singl)
04:00
ATP Masters Cup London (dublovi)
05:00
Euroleague: Olympiacos - Zalgiris