Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš: Najpogostejše slovnične in pravopisne napake
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Ivan Dobnik -37 (50)
18:45
Dotiki gora, Langtang - 1. del
19:05
Vrtnarski kotiček
19:15
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2691. VTV magazin
20:20
20 let skupine MI2, posnetek 1. dela koncerta
21:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Ivan Dobnik -37 (50)
21:50
Popotniške razglednice: Nacionalni parki ZDA
22:50
Videospot dneva
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš: Najpogostejše slovnične in pravopisne napake
09:40
2690. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:25
2691. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:55
Ob prazniku MO Velenje
11:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:25
Jutranji pogovori 1
13:55
Pogledi svetiške skupine SD na dogajanje v MO Velenje
14:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
15:20
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Pikin studio 7
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Jurij Hudolin 2. cikel srečal sem soboslikarja (51)
19:35
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, Slovenski zvoki, Ans. Lun'ca
21:15
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Jurij Hudolin 2. cikel srečal sem soboslikarja (51)
21:20
Jutranji pogovori 2
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2691. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:50
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Dotiki gora, Langtang, 1. del
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Klarisa Jovanovič - XII (52)
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Župan z vami, mag. Marko Diaci, župan Občine Šentjur
21:00
Regionalne novice
21:05
NAJ VIŽA, Slovenski zvoki, ansambel Lun'ca
22:20
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Klarisa Jovanovič - XII (52)
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program