Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, oddaja za otroke
09:40
Poslanska pisarna: dr. Milan Brglez, poslanec Evropskega parlamenta, SD/S&D
10:40
Jutranji pogovori 1
12:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:35
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 31
13:20
IZBRANO IZ ARHIVA: Lučka v očeh, 1. del dobrodelnega koncerta, Šentjur 2002
14:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Aleš Jakopič, harmonika, GŠ Velenje
17:40
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Srečna hiška, Gledališka predstava Vrtca Velenje
18:35
IZ NAŠEGA ARHIVA: LAHKO NOČ, OTROCI! Izgubljena slonica
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Darja Ovčjak, orgle, GŠ Velenje
18:50
Dotiki gora: Olševa
19:10
Vrtnarski kotiček
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2841. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Žuža Bajželj, harmonika, GŠ Velenje
20:35
IZBRANO IZ ARHIVA, Robert Goter Show z gosti, 2007, 1. del koncerta
22:05
IZBRANO IZ ARHIVA, Popotniške razglednice: Kitajska
23:00
koncert komornega orkestra študentov akademije za glasbo, 1996, 1. del
23:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:05
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, oddaja za otroke
09:40
2840. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2841. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:20
Jutranji pogovori 1
12:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
13:40
in šaleško socialo, posnetek okrogle mize
16:55
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
ROBO TV 14
18:15
IZ NAŠEGA ARHIVA: Trije medvedi, Gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tija Kovač, klarinet, GŠ Velenje
18:35
IZBRANO IZ ARHIVA: Odprta tema, Zasvojenost, 2008
19:35
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Glasbeni labirint, oddaja o narodno-zabavni glasbi 13
21:10
Spoznajmo jih … Tinkara Krt, Maja Kedačič, klavir, GŠ Velenje
21:15
Jutranji pogovori 2
22:45
koncert komornega orkestra študentov akademije za glasbo, 1996, 2. del
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2841. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 32
13:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Potovanje med zgodovino in lepotami Dolomitov, 2. del
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Doroteja Meh, orgle, GŠ Velenje
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
ŽUPAN Z VAMI: Ivan Suhoveršnik, župan Občine Mozirje
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 33
21:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Doroteja Meh, orgle, GŠ Velenje
21:45
IZBRANO IZ ARHIVA: Ištar Antares, Človek iz vesolja, 1995
22:30
Videospot dneva
22:35
Iz oddaje Dobro jutro
23:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program